Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
bakota

Зеленый відпочинок у Бакоті

Рекомендованные сообщения

Бакота – єдине місце в Україні яке за своєю не повторністю та чарівністю важко не запам’ятати на все життя і повертатись що разу коли душа прагне повного єднання з природою, і величністю її можливостей… Бакота заворожує , вона заспокоює, вона відкриває в повній мірі відчуття прекрасного , і нестримного бажання бути вільним і насолоджуватись кожною секундою життя …

Впершу чергу Бакота завойовує своїх прихильників завдяки мальовничим пейзажам в які закохуєшся в перші хвилини перебування в цьому прекрасному місці, високими скелями , кришталево чистою водою , пологими берегами, унікальною фауною , ідеально сформованими кліматом . Візитівкою бакотти також є перший в Україні скельний монастир , який таїть в собі велич духовного пізнання , та єднання людини з Богом та природою.

 

 

Бакота знаходиться на березі Дністра на території національного заповідника « Подільські товтри» який на даний момент являється переможцем номінації «7 природніх чудес України».

 

Клімат в Бакоті унікальний для західної України по середньорічній кількості тепла не поступається навіть Ялті, а скелі і ліса надійно захищають її від вітрів.

 

Детальніше на сайті: http://bakota.com.ua

 

або за телефоном +38 098 817 24 00

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...