Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

ViktorR

Пользователь
  • Публикации

    11
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    1

Последний раз ViktorR выиграл 19 июня 2023

Публикации ViktorR были самыми популярными!

Репутация

1 Neutral
  1. ViktorR

    Не спишь?) Тебе сюда)

    Можливо хтось порадить який фільм подивитись з сім'єю? Бажано комедію😉
  2. ViktorR

    Ищу интересное место

    Мы как-то зимой собирались в беседках в Х-парке. Многие были удивлены таким местом зимой)) но прикольно что там есть мини-камины.
  3. ViktorR

    Ищу единомышленника

    Интересно, что натолкнуло вас на такую мотивацию? И что вы хотите заставить себя делать таким способом?
  4. ViktorR

    Автоцивілка

    Насправді через агрегатори дуже зручно, можна порівняти по ціні та умовах і обрати що більше подобається. Єдине, що коли через агента то він шукає і порівнює відповідно до моїх вимог, трохи економить час.
  5. ViktorR

    Сигнализация

    Почитав що це словацька компанія VAM system, займається суто виготовленням протиугонних систем, у них два варіанти R1 і Vampire Lite, не зовсім розібрався в чому різниця (одна дорожча, інша дешевша). Судячи по відгуках дуже надійна (на інших сайтах теж гарні відгуки), що і не дивно якщо компанія займається тільки одним продуктом. По ціні знайшов варіанти від 4 до 12 тис. Якщо вирішите ставити таку, то напишіть потім ваші враження від неї.
  6. ViktorR

    Сигнализация

    Так розрекламували vamsystem що задумуюсь і собі поставити.
  7. ViktorR

    Вибір моторної оливи

    Теж цікаво почитати відгуки.
  8. ViktorR

    Новий смартфон

    Теж раджу придивитись до айфону, навіть б/у. Хоч вони дорожчі, але працюють набагато довше ніж андроїд, не глючать, не висять, можна зробити є-сім, з пам'ятю проблем немає.
  9. У нас самсунг, працює вже років 5. Раджу вибирати перевірених виробників, краще купити раз на 5-10 років дорожчий, ніж кожні 2-3 роки щось дешеве.
  10. Завжди замовляю майстрів на кабанчику, ніколи не підводили, приїжають швидко і норм роблять. Думаю це пов'язано з тим що це не одна компанія, яка може приховувати негативні відгуки, а агрегатор на якому замовник може написати правдивий коментар.
  11. ViktorR

    Автоцивілка

    А чим ви кращі агрегаторів по пошуку автоцивілок?
×
×
  • Создать...