Ну як по мені, то в неї є свій особистий простір. Якщо вона вирішила сама піти десь погуляти, це не обов'язково хтось є, можливо вона хоче провести час наодинці з собою.. Це норма.. Але з іншої сторони може й щось бути на стороні. тут вже залежить від того як налаштована у вас довіра одне одному