Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

Дмтиро

Читатель
  • Публикации

    2
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Репутация

0 Neutral
  1. Ну як по мені, то в неї є свій особистий простір. Якщо вона вирішила сама піти десь погуляти, це не обов'язково хтось є, можливо вона хоче провести час наодинці з собою.. Це норма.. Але з іншої сторони може й щось бути на стороні. тут вже залежить від того як налаштована у вас довіра одне одному
  2. Я працюю в сфері автоматизації промислового обладнання. Цікаво, постіно відрядження, постійно навчаєшся чомусь новому.. Але й є велика відповідальність, коли запускаєш перший раз станції ціною в шість 0
×
×
  • Создать...