ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
Romanich
Пользователь-
Публикации
10 -
Зарегистрирован
-
Посещение
-
Дней в лидерах
1
Последний раз Romanich выиграл 1 августа 2023
Публикации Romanich были самыми популярными!
Репутация
2 Neutral-
-
Норм техніка, якщо будеш нормально доглядати і не навантажувать до відвалу, а підбирати адекватне навісне обладнання, під потужність, то все буде гаразд. Єдине з таким бюджетом, можна вже не спокійно дивитись Скаут 504й, як на мене він буде трохи цікавіший. Але Файтер теж хороша робоча конячка. Якщо по ергономіці і можливостям навісного обладнання влаштовує то бери.
-
Опа, дякую за наводку, як раз треба буду в наступному місяці їхати на заміну оливи, бо вже 8000км накатав, треба буде міняти.
-
Ну виглядає непогано, буду слідкувати за акціями, додав в "улюблене" там буде сповіщення приходить якщо ціна зміниться. Може якщо воно буде по акції за вигідною ціної то спробую Шелл Ультра. Треба тільки глянути яке саме, бо я дивлюсь там багато різних варіацій ультри є в продажі, яка саме під мій авто підійде.
-
Я на нокіані зараз сиджу нормальні колеса дорогі тільки
-
Згоден на всі 100% нажаль підробок в нас дуже багато на ринку, тому з цим треба бути уважним. Звісно наприклад підробний Шелл HX6 10W-40 вирогідність менше зустріти ніж ту ж Шелл Ультра 5в40, яка більш дорожча.
-
О дякую, буду знати, а то я просто в мережі замовляв на авось, тепер буду знати що є оригінальний магазин Шелл, я ж вірно зрозумів? Наступний раз HX7 5w30 замовлю там.
-
Буває що в агентів ціни трожки нижче чим через агрегатори, але це від агента залежить, я теж страховку роблю останнім частом онлайн тому що так зручніше і швидше
-
Що це за система, вперше чую? теж зараз думаю яку сигналку собі поставить по ціна/якість
-
За це не знаю, а ось Шелл HX7 5w30, пару років його беру задоволений, гарне мастило і ціна демократична, так що дивись сам, але воно не набагато дорожче за те що ти дивишься. А оригінал чи ні, це легко перевірити, звертай на увагу що б на каністрі був захистний код, як ось у мене. Ну і брати треба в офіційних точках продажу Шелл.