Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

Aleman

Амнистия
 • Публикации

  132
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 Neutral

Персональная информация

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. выборы 2019 мало чем отличаются от 2010, когда ве решалось голосами наиболе зависимых и наименее просвещенных
 2. Aleman

  Брехня российской пропаганды

  а правда що брешуть?
 3. Зеленский не владеет государственным языком и его приближенные тоже, будет мучать окружающих дурным произношением слов и все вздохнут с облегчением когда от него избавятся как от Черновецкого и Азарова.
 4. кроме десятков медиа и сотен троллей в т.ч. этого ресурса
 5. любезный Зеля не собирается обманывать украинцев как Янукович и изображать гаранта, он с идиотской откровенностью сознался что будет выполнять указания Москвы, а Коломойский его отмажет от суда
 6. тупим родная и однообразно нудно...зашла бы в ольгино к нашим ребятам, те голосов оригиналу Зеле точно подкинут
 7. Aleman

  В Киеве снесли памятник Ленину...

  Кожний бачить в історії те що йому подобається. Тому, як повідомляє агнство Мусорінфо, ніхто не забороняв перехожим кричати: Слава унітазу! --------:ладоши::класс:
 8. Aleman

  Про АРК та Чорноморський флот

  З червоних регіонів надходять нові купи нісенітного істеричного вербального сміття, які мають єдину мету скривдити Євромайдан, налякати та підбурити мешканців проти нього. У перших лавах ПР разом з євразійськими «комуністами». Але бажання законно обирати зеків можливо розцінювати лише і саме як ознаку морального і етичного ідіотизму.
 9. Aleman

  Свобода слова ... Савік Шустер

  Украина – на 127-м месте по уровню свободы слова в мире Інформаційна безпека в реалі в епоху інформаційної війни Как вставить видео с YouTube?
 10. Aleman

  Про АРК та Чорноморський флот

  У Криму відбувся Форум кримських Євромайданів Крим разом з іншими червоними регіонами залишається переважно посттоталітарним і пострадянським. Там панує адмінресурс і можливість вільного волевиявлення у т.ч. на виборах занадто мала. Ідіориторика нацизмів-фашизмів, ВВВ та інших ленінських ідей і їхніх наслідків виключає євроінтеграцію та свободу слова. ----:нет:
 11. Aleman

  СС Галичина, УПА и неофашисты

  Рідномовну історію вивчати потрібно тільки не "німцям" і відновляти перекручену російську мову. Історична і художня цінність творчості літераторів пана Берії виключно негативна та придатна лише для дезінформування. ---:крутяшка:
 12. Aleman

  Про АРК та Чорноморський флот

  http://continent-news.info/newsinfo.html?unitId=83955 Ліві керманичі Криму перевершили радянською риторикою та істеричними витівкам навіть харківських і донецьких колег ПР, уславлених бордами з Ющенко у формі СС. Окрім українофобського нацизму і «російського» сепаратизму очевидна образа за традиційні червоні святощі – Леніна і «ВВВ». Поведінка керівного євразійського бидла АР однозначно свідчить тільки що про їхне певне (класове) походження та виховання, проти якого безсилий кремлівський патріархат у відмінність може тільки що від місцевих мусульман. До визнання офіційного ідіотизму кримської автономії мабуть справа не дійде, але питання про її скасування є очевидним.
×
×
 • Создать...