Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

hikeds

Пользователь
 • Публикации

  12
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Neutral
 1. дуже доречна асоціація між спаленим сірником та країною (судячи з усього він або палить її або є такі плани ;) ) В чомусь ви праві - після нього вже точно нічого буде передавати.
 2. на рахунок крокодилів з боку росії на кордонах з Україною я двома руками за! А вистачить російських жінок на всю довжину кордону між росією та Україною та чи погодяться вони поплавати декілька днів у каналах? ;)
 3. hikeds

  Евромайдан

  А ось як описують це на російських каналах. А в криму та сході дивляться виключно російські телеканали. Как вставить видео с YouTube?
 4. Мова якраз не одна ;) Та й менталітет інший.
 5. hikeds

  Евромайдан

  Ніхто не мав своєї країни до 91-го (останні покоління маю на увазі). Якщо західна україна така пасивна то кого ж показують тепер на Майдані та біля верховної ради? ;)
 6. hikeds

  Евромайдан

  Проблема, напевно, ще й в тому, що більшість жителів східних та південних регіонів крім СНД нічого не бачили і для них теперішні порядки, "покращення" та рівень життя в росії (якщо вони туди так рвуться...) це норма. Виправте якщо не правий )
 7. hikeds

  Евромайдан

  Специально обученные националфашисты-сатанисты-сексменьшинства подрывают исконно русский менталитет киевлян, протаскивая заведомо ложные и чуждые русским людям образы вместо всеми любимых медведей на велосипедах с балалайками!!!
 8. hikeds

  Ситуация в Крыму

  Ну звичайно, в росії їм буде набагато краще ;)
 9. hikeds

  Ситуация в Крыму

  а як докази своєї правоти приводяться цитати з російського телебачення )
 10. hikeds

  Ситуация в Крыму

  Почитав (з цікавовсті) форум Севастополя - у висказуваннях людей якраз описані вище симптоми. Крім того українофобія, сепаратизм, нецензурна лексика та ненависть. Чесслово, я ніде більше не бачив стільки ненависті...
×
×
 • Создать...