Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

Overhead

Пользователь
 • Публикации

  7
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Neutral
 1. Я алкоголь переріс десь в 25 років , до того не бухав звісно, але випивав як і більшість в основному щовихідних з друзями. Потім якось не цікаво стало чи що..... Зараз вживаю лише коли хочу, а хочу раз чи два на рік а інколи взагалі ніразу. Замінити алкоголь думаю не можна, можна просто без нього обходитись. А розслабляє добре спорт , фізичні навантаження це свого роду наркотик і від них задоволення та настрій можна отримати чудові.)))
 2. Всім привіт. Мене звати Андрій. 30 років , мешкаю в Києві. Захоплююсь спортом та спортивною карповою ловлею.
 3. Overhead

  Путь человека

  Насправді не все так просто. Можна кожень день водити дитину по балам, балетам та операм , подавати гарний приклад а в результаті виявити що дитина наркоман. Це я не до того що не потрібно нічого робити а до того що немає рецепту чи панацеї для того щоб виховати ідеальну дитину. Батьківство це кропітка праця де помилки коштують дорого, але нажаль інколи не роблячи помилок можна отримати не той результат. Я вважаю що все ще й залежить від самої дитини та її мозку. Інакше як можна пояснити мого товариша з дитинства в якого батьки були алкашами і бачив він тільки як вони бухають та підвали з теплотрасами. А виріс в цілком порядну людину. Інший приклад дівчинка, батько науковець мати хореограф , дитиною займалися , але та стала наркоманкою.
 4. Але ж він пропонує спілкування за межами данного форум якщо я правельно зрозумів? Навіть зв'язок пропонує через інші ресурси.)))Думаю йому все ж таки потрібно на сайт знайомств якийсь.)))
 5. Overhead

  кто каким спортом занимается? :)

  Все життя захоплювався тим чи іншим спортом. ))
 6. В наш час знайомство в інеті це повсякденність і нічого незвичайного тут взагалі не бачу. Я знайомився, мої друзі знайомились , дехто створив сім'ї. Тільки думаю автор все ж не той трошки сайт обрав.))))
×
×
 • Создать...