Пишу на форумі, бо дуже важко на душі. 14 років назад вийшла заміж по зальоту. Народила сина. Прожили з чоловіком 1.5 роки і розлучилися. Не буду вдаватися в подробиці минулого, все пробачила, зрозуміла, що нам не по дорозі і пішла далі. Була сама протягом 6 років. В цей час виховувала сина, закінчила другу вищу освіту, займалася кар"єрним зростом. Самій бути тяжко та й дитина просила тата. Познайомилась з чоловіком старшим за мене на 12 років. Одруженим він до мене не був, дітей в нього не було теж. Холостяк, який звик до компаній і друзів, багатий, але дуже не щедрий (для мене це не було принципово, тому що я звикла заробляти сама і віддавала своїй сім"ї значно більше завжди, аніж отримувала), як на мене добрий і веселий + до хорошого опису нарцис та егоїст. Нам було добре разом. Мені здалося, що ми могли б бути однією сім"єю, і мати спільних дітей. В побуті ми підходимо один одному. В дитинстві і дорослому віці мене жорстко екплуатували батьки і брат, тому взяти все на себе і тягти було не важко, головне, щоб була хороша людина поруч, яка обніме, вислухає і підтримає. Син до нього дуже прив"язався. Через 2 роки ми одружилися. Одружені протягом 5 років. Одруження було по моїй ініціативі. Мені дуже хотілося спільну дитинку та син просив сестричку. Зробили еко. Протягом останнього року, чоловік почав себе дуже розкуто поводити з іншими жінками в моїй присутності. Були скандали через мою ревність. Я - людина не ревнива, але коли при мені клеять іншу жінку і знайомі це бачать, мені соромно і не приємно. Останні поїздки сумісні були теж жахливі, він знайомиться з іншими жінками, заграє до них, мене при них ігнорує. Тільки переступає поріг готелю, зразу змінюється на іншого чоловіка в позитивну сторону. Мені від того боляче. Розумію, що набридла. Вже була б згодна піти від нього та син дуже любить його і я вагітна. + до всього при узі виявили, що в дитини патологія обличчя - заяча губа, доведеться робити операції. А він заявляє, що йому вже набридла я, наша компанія друзів, що він хоче знайомитися з іншими людьми і ходити в іншу нову компанію. Що я не даю йому вільно спілкуватися. Хоча це не так. Відправляє мене вагітну на нічні клуби і каже, щоб я йшла і він мені довіряє. Я не знаю, що мені робити. Терпіти заради дітей? На душі дуже важко.