Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
Семицветик

Що робити, якщо набридла чоловікові?

Рекомендованные сообщения

Пишу на форумі, бо дуже важко на душі. 14 років назад вийшла заміж по зальоту. Народила сина. Прожили з чоловіком 1.5 роки і розлучилися. Не буду вдаватися в подробиці минулого, все пробачила, зрозуміла, що нам не по дорозі і пішла далі. Була сама протягом 6 років. В цей час виховувала сина, закінчила другу вищу освіту, займалася кар"єрним зростом. Самій бути  тяжко та й дитина просила тата. Познайомилась з чоловіком старшим за мене на 12 років. Одруженим він до мене не був, дітей в нього не було теж. Холостяк, який звик до компаній і друзів, багатий, але дуже не щедрий (для мене це не було принципово, тому що я звикла заробляти сама і віддавала своїй сім"ї значно більше завжди, аніж отримувала), як на мене добрий і веселий + до хорошого опису нарцис та егоїст. Нам було добре разом. Мені здалося, що ми могли б бути однією сім"єю, і мати спільних дітей. В побуті ми підходимо один одному. В дитинстві і дорослому віці мене жорстко екплуатували батьки і брат, тому взяти все на себе і тягти було не важко, головне, щоб була хороша людина поруч, яка обніме, вислухає і підтримає. Син до нього дуже прив"язався. Через 2 роки ми одружилися. Одружені протягом 5 років. Одруження було по моїй ініціативі. Мені дуже хотілося спільну дитинку та син просив сестричку. Зробили еко. Протягом останнього року, чоловік почав себе дуже розкуто поводити з іншими жінками в моїй присутності. Були скандали через мою ревність. Я - людина не ревнива, але коли при мені клеять іншу жінку і знайомі це бачать, мені соромно і не приємно. Останні поїздки сумісні були теж жахливі, він знайомиться з іншими жінками, заграє до них, мене при них ігнорує. Тільки переступає поріг готелю, зразу змінюється на іншого чоловіка в позитивну сторону. Мені від того боляче. Розумію, що набридла. Вже була б згодна піти від нього та син дуже любить його і я вагітна. + до всього при узі виявили, що в дитини патологія обличчя - заяча губа, доведеться робити операції. А він заявляє, що йому вже набридла я, наша компанія друзів, що він хоче знайомитися з іншими людьми і ходити в іншу нову компанію. Що я не даю йому вільно спілкуватися. Хоча це не так. Відправляє мене вагітну на нічні клуби і каже, щоб я йшла і він мені довіряє. Я не знаю, що мені робити. Терпіти заради дітей? На душі дуже важко. 

Поделиться сообщением

@Семицветик последнее время мало вхожу в разговоры. Вам захотела ответить. Советов в интернете не ищите!  Ваша ситуация не новая в отношениях женщина-мужчина. Первый раз - по залету, второй  - по вашей инициативе! Не было чувств, не было уважения...... Семья не строится на таком фундаменте!  У ваших партнеров в планах не было желания иметь семью.... Им по компаниям шастать было приятнее. Всегда не понимала женщин , которые вступали во второй брак и ребенком старались удержать мужа! Ваш брак обречен и самой придеться  тащить детей по жизни, не тех мужчин вы повстречали и это жестокая правда! Вот такая ваша судьба -злодейка!  Хотелось бы мне ошибиться .....Удачи и сил вам!

Поделиться сообщением

15.11.2019 в 10:54, Семицветик сказал:

Я не знаю, що мені робити. Терпіти заради дітей? На душі дуже важко. 

выставить его нахер и не портить жизнь себе и детям

*тем более финпроблем особо не наблюдается

Поделиться сообщением

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

• Создать...