Моїм 8 і 10 років. Дуууже полюбляють читати казки )) Особливо, казки різних народів світу - японські, китайські, чеські тощо. Не знаю, правда, чи це надовго, але час покаже )
Зазвичай казки купуємо в книжному магазині Якабу або виписуємо з Клубу сімейного дозвілля, проте уже кілька місяців, як підсіли на один сайт з казками ))