Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
Виктор Фёдорович

Громадська прыймальня

Рекомендованные сообщения

Доброго дня, шановні співвітчизники!

Щиро вітаю вас зі святом Різдва Христова!

Ой, или не то я написал... Просто я так помиркував - багато снигу, так думаю, Риздво настало... Чи не настало?

Доречі, я купив собі підручник української мові за третій клас, але мені мій репетитор, якого я найняв за державні кошти сказав, що мій уровень української мові на рівні шостого класу. Тому він мене по рекомендував купувати підручник для шостого класу

А, взагвлі, сейчас стало модним серед політиків общаться со своїм народом в інтернеті: он и Микола Йанович у Фейсбуці собі завів сторінку. Оце і я решил, так сказать - по троллить на форуме. Чи я опять щось не так написав? Дєло в тому, що мне подарували який поский пристрій... Планшет якийс, чи як там його ось я і вирішив по спілкуватися з народом, щоб почути кожного та ще більше покращувати жіття пересічного українця.

Доречі, у мене заплановано зустріч з президентами Чехословакіі та Евразії де ми будемо обговорюваті зовнішньополітичні питання щодо консолідації зусиль щодо подолання економічної кризи. Ця зустріч пройде під егідою увім... вікнить... увікнить... вік... вікнить для себе Україну.

И кто прєдумал єті слова...

Поделиться сообщением

Так, мій робочий день майже закінчився и вот я опять завітал до вас. Бачу, що народ радіє покращенню життя - це дуже добре и я уверен, що моя проФФеси анальная команда добре працює.

Я вже помаленьку осваіваю плашетний пристрій. До речі, у мене в Межигорьї есть компьютор, але мені важко на ньому працювати - там багато кнопочок. Ось я просто, коли був депутатом я звик працювати з трьома кнопочками: зелена, жовта и красная. И то я не встигав на них тиснути, коли був народним депутатом - за мене, як правило, тисли мої коллеги однопартійці.

Жду ваших запитань

Поделиться сообщением

Ось, я опять з вами, з народом..

Вельмишанов... шановна... користувач... Цаца... Сподіваюсь, вимовив привільно... Шановна, я дуже рад, що ви передаєтє прівєт моїм землякам.

Доречі, я випив 200 грам горілки.. Мені так гарно стало...

Це, як його, я дуже довольний жителями Донбаса. Вони - замечатєльниє люді.. Шахтьори - вони просто в огонь і в воду лізуть... Шахтьори - вони душевні.. Я всякий раз наблюдаю за телеєфіром, коли піся трагедії на шахті шахтьори про мене так гарно кажуть, що кожне їх слово чомусь закривають сигналом Пиииииии. Щось, їм слово сказати не дають - пиииии сплошне... Я так розумію, сигнал пі - це подяка мені... Доречі... Горілочка мне розвезла.. А, яку я горілочку пью.....

Поделиться сообщением

Витёк, я не понял, ты чё, оборзел???

Какого ты тут базаришь? Ты чё, забыл, кто тебе в будку кость кидает??

Витя, мля, где газ по 250 бачей от Миллера?

Шо ты тут развёл за балаган?

Поделиться сообщением

Ой.. Господі.. Пістец..

Єто...

Рінат.. Рінат Батькович...

Це..

Я Вас прошу - Межигирьє нє забирайте...

Беріте что угодно - Крим - забірайте, Закарпаття - забірайте, газову трубу України - забирайте...

Только не трогайте золотой унитаз...

...

Ну... В смісле.. Он мне дорог...

Поделиться сообщением

Доброго дня, шановні співвітчизники!

Щиро вітаю вас зі святом Різдва Христова!

Ой, или не то я написал... Просто я так помиркував - багато снигу, так думаю, Риздво настало... Чи не настало?

Доречі, я купив собі підручник української мові за третій клас, але мені мій репетитор, якого я найняв за державні кошти сказав, що мій уровень української мові на рівні шостого класу. Тому він мене по рекомендував купувати підручник для шостого класу

А, взагвлі, сейчас стало модним серед політиків общаться со своїм народом в інтернеті: он и Микола Йанович у Фейсбуці собі завів сторінку. Оце і я решил, так сказать - по троллить на форуме. Чи я опять щось не так написав? Дєло в тому, що мне подарували який поский пристрій... Планшет якийс, чи як там його ось я і вирішив по спілкуватися з народом, щоб почути кожного та ще більше покращувати жіття пересічного українця.

Доречі, у мене заплановано зустріч з президентами Чехословакіі та Евразії де ми будемо обговорюваті зовнішньополітичні питання щодо консолідації зусиль щодо подолання економічної кризи. Ця зустріч пройде під егідою увім... вікнить... увікнить... вік... вікнить для себе Україну.

Квартал 95 рядом не стоит:класс::класс::класс::класс::класс::класс:

И кто прєдумал єті слова...

Витёк, я не понял, ты чё, оборзел???

Какого ты тут базаришь? Ты чё, забыл, кто тебе в будку кость кидает??

Витя, мля, где газ по 250 бачей от Миллера?

Шо ты тут развёл за балаган?

Ренатик, задело за живое, може с Кипра денюшку прислать?

Поделиться сообщением

Я дівлюся мій народ радіе і нє забув менє і доречи бачу интєрес до власной особі

Я дужє вдячній своему народу! Україну подолано! Ой... Кризу подолано!

Поделиться сообщением

Виктор Фёдорович, а тут некоторые вас в археологию списали:заст:

и он еще налогов не платит:да: давайте на счетчик поставим :да:

Поделиться сообщением

Почуйу кожнаго

вот этот пользователь прогульщик NOI, и не хочет платить вам то есть в казну госсударства :да:

Поделиться сообщением

Паха Анархист, смотри, а то я про шаровую свету накляузничаю:]

Поделиться сообщением

Я долго думал что спросить, это ведь должно быть что-то важное и глобальное!... Вобщем не придумал еще.

Поделиться сообщением

какая прелесть:)

давайте знакомиться ближе

Ві мєне нє знаєте? Я - Царь Всія України!! Ой... Вибачте... Хм, хм... Єєє... Президент України!!

Как вставить видео с YouTube?

Поделиться сообщением

Я долго думал что спросить, это ведь должно быть что-то важное и глобальное!... Вобщем не придумал еще.

Так, так!!! Бачу розумну людіну в тєме! Так, сформулюйте Вашє запітання

Поделиться сообщением

Паха Анархист, смотри, а то я про шаровую свету накляузничаю:]

президенту можна он поймет меня за свету:да:

а вот она не поймет и может что то плохое мне сделать:задумчивый:

но ты все равно не знаешь кто она:де:

Поделиться сообщением

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

• Создать...