Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
Аннч

На душі кішки...

Рекомендованные сообщения

ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ ЗА ПОМИЛКИ, ЗА НЕЗВЯЗНУ МОВУ, ПРОСТО ЗА НАБІР СЛІВ, ПРОСТО МЕНІ ПОТРІБНО КУДИСЬ ЦЕ ПОДІТИ.....БО Я ВЖЕ НЕМАЮ СИЛ

Тяжко жити і якось не хочеться.... Все почалося після аборту який я зробила майже 6років тому, 6років я ненавиджу те що бачу в дзеркалі і нікому про це ніколи не казала(про свої відчуття) А чоловік від якого я зробила аборт в минулому році став батьком і обирав дитині ім'я, тоді як моє для нього було зіпсованим зубом який треба видалити... 6 років я щодня прошу вибачення у тієї дитини якій не стала мамою, 6 років я уявляю якою б вона була(впевнена що то мала бути дівчинка) Я наскільки любила ту людину, що навіть згодна була терпіти приниження(груповий секс, слухати про те як він з кимось займався сексом вчора, а сьогодні прийшов до мене, терпіли його ухмилки коли говорила йому про свої відчуття, нестерпно було благати аби він не йшов від мене і став батьком тій дитинця, а він пішов і домовитися про аборт)........не сила було те все терпіти.... 

Потім в моєму житті зявився Сергій, який спочатку наче був опорою мені було добре.... І знову почалося.... Мені не подобатися бути жертвою і я цього не хочу, але мені знається що я не заслуговую на щастя  та спокій.... Цей каже що кохає мене але його вчинки говорять про інше... Він пє і принижує каже що я нікому не потрібна, що я урод, а ще пуста і не можу йому родити..... Я ЖИТТЯ ЛАДНА ВІДДАТИ АБИ МОЇ БАТЬКИ БУЛИ ЗДОРОВІ ТА ЩАСЛИВІ, А ДЛЯ СЕБЕ ПОПРОСИЛА БИ 1МІС ЩАСТЯ, БУТИ ЩАСЛИВОЮ, КОХАНОЮ А ГОЛОВНЕ МАМОЮ 1МІС !!!

Сергію 40 я розумію що він теж хоче дитину але як????Якщо Я постійно  на нерва... Після викиднів він навіть не намагався жодного разу мене підтримати, а мені здохнуть хотілось і я немаю кому розповісти про весь біль.... Я дуже  люблю батьків і не хочу аби вони переживали через мене тому вони нічого не знають,я завжди з ними посміхатися і кажу що в мене все добре...... 

Я боюсь своїх думок

Поделиться сообщением

Рахманец, как всегда, ищет виновных. 😬

Аня, обратитесь в службу психологической помощи. Позвоните по телефону доверия. Такие должны быть наверняка.

Изменено пользователем Binimovich

Поделиться сообщением

Девочки..... девушки,девушки ....девочки!!!

Губки накрашены,чёткие стрелочки

Каждая хочет любви и взаимности

Чаще всего не выходит как хочется

Не понимание и одиночество

Мальчиков много и мальчики разные

Мальчикам хочется лёгкости праздника

Думать о девичьих чувствах? Да глупости!!!

Попривыкали они к вседозволенности

Врёте,играете, души корёжите

Что же за люди Вы? Как же вы можете?!

Сколько же брошенных и не долюбленых?

Мальчики -сволочи, что ж вы за люди то?

На поводу вышей мерзости, похоти

Души нам топчите,.После, не сдохнуть чтоб.

Мы отвлекаемся(клубы ,левичники)

Где мы как зомби, и всюду как лишние.

Лечим сердца, или то что осталось там

Месио,рвань.... Прекратите пожалуста!

.....Дальше таблетки от жуткой депрессии...

Время проходит .....и вреди бы весело,

Вроде бы,почти здоровая

Но упаси меня Бог что бы снова так....

....Больше не плачешь как раньше ты сутками

......................................................................................?

.

Изменено пользователем Рахманец

Поделиться сообщением

26.06.2019 в 10:19, afrokosa.com сказал:

Уверена что отношения вы строите рассказывая мужчинам изначально о своих слабостях. Перестаньте жалеть себя. .у вас есть руки и ноги и голова. Вы можете стать ещё матерью. Не опускайте рук. 

Золотые слова!

Поделиться сообщением

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

• Создать...