Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
lxlua

Электрофурнитура по отличным ценам - розетки, выключатели, удлинители

Рекомендованные сообщения

Украинская торговая марка LXL предлагает электрофурнитуру по отличным ценам как собственного производства под брендом LXL, так и ведущих торговых марок Европы.

 

Мы предлагаем: Розетки и выключатели, расходные аксессуары для проводки кабеля

Представительство во всех регионах!

 

Сайт - http://lxl.ua/

 

 

c424027d6916.jpgf87a57ac5270.jpgafc37b24e84f.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Українська торгова марка LXL презентує нову високотехнологічну серію розеток та вимикачів «Tesla». Серія «Tesla» вирізняється серед попередніх серій розеток та вимикачів торгової марки LXL витонченим дизайном та підвищеною якістю. Серія «Tesla» є лінією товарів високого класу. Саме на незмінність геометрії конструкції всіх товарів з лінії «Tesla» компанія LXL дає 15 років гарантії. Дизайн продукції серії «Tesla» поєднує в собі комбінацію пластику та металу, що створює неповторний вигляд розеток та вимикачів. Кольорова палітра продукції серії «Tesla» включає наступні поєднання білого кольору зі хромовою металевою вставкою, кремового кольору із золотою металевою вставкою, а також комбінацію з чистого металевого золотого, бронзового та кольору чорної сталі або античної міді з пластиком графітового або бронзового кольору. Такі кольорові рішення пасуватимуть до будь-якого виточеного інтер’єру.

Окрім трендового дизайну продукція серії «Tesla» відрізняється поліпшеними технічними характеристиками. Розетки і вимикачі серії «Tesla» виготовляються з високоякісного пластику, що не піддається горінню і стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання. Внутрішнє оснащення розеток і вимикачів серії «Tesla» знаходиться на високому рівні. Наприклад, частини, що пропускають струм, виготовляються з електротехнічної латуні, а контакти вимикачів покриваються технічним сріблом. Розетки оснащені підпружиненим контактом високої якості, що дозволяє відмінно фіксувати штекери електроприладів у розетці. Каркаси вимикачів та розеток виробляються зі сталі з антикорозійним покриттям.

Серія «Tesla» української торгової марки LXL включає широкий асортимент товарів, серед яких є новинка для вітчизняного ринку розеток, це USB розетка. USB розетка представляє собою розетку для USB кабелів різноманітних сучасних електроприладів, що увійшли до повсякденного життя людини ХХІ сторіччя. Це мобільні телефони, відео та фото камери, планшети, МР3-плєєри та інше. USB розетки широко використовуються у розвинених країнах. Перевагою таких USB розеток є те, що за допомогою їх можна заряджати свої електричні прилади, економлячи електроенергію, через непотрібність використання комп’ютера чи ноутбука, тобто зникає необхідність подвійного споживання електроенергії.

Окрім новинок серія «Tesla» включає всім знайомі розетки та вимикачі у новому дизайні та підвищеної якості, зокрема:

- Одинарний, подвійний і потрійний вимикач світла;

- Вимикач світла з підсвічуванням, що дає змогу знайти його при будь-якому освітленні у приміщенні;

- Світлорегулятор, який дозволяє регулювати яскравість лампи і відповідно потужність, що дає можливість економно використовувати електроенергію;

- Аудіорозетка стерео;

- Телефонна розетка;

- Комп'ютерна розетка, яка буде необхідна для підключення комп'ютера до Інтернету при прихованому проведенні мережевого кабелю;

- Комп'ютерна розетка в поєднанні з телефонною розеткою, використання якої особливо зручно для офісів та фірм, де необхідне одночасне використання міського телефону та Інтернету;

- Розетка TV прохідна;

- Розетка TV кінцева;

- Розетка одинарна і подвійна;

- Розетка із заземленням;

- Розетка із заземленням і кришкою спеціально підійде для осель з дітьми та підвищить безпеку від ударів струмом;

- Розетка із заземленням в рамці виготовляється у подвійному та потрійному виді, установка якої дуже економною через непотрібність купувати окремо рамки для монтажу.

Всі товари серії «Tesla» виготовлені на високому рівні, мають підвищений рівень якості та виточений дизайн, що задовольнить смаки навіть найвибагливіших споживачів.

 

Детальніше на http://www.lxl.ua

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...