Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
Mr.O

Норм збірка ? Як краще протестувати, перевірити ?

Рекомендованные сообщения

Замовляв готовий варіант, ще не забрав, на що звернути увагу при перевірці, тестуванні ? Опис нижче, вся інформація яку вдалось витягнути з опису розетки багато компонентів без конкретно заявлених деталей лише серія.

А ще трохи бентежить ось це:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.

Процесор: Intel Core i9-13900KF (3.0 - 5.8 ГГц) 

Відеокарта: nVidia GeForce RTX 4090, 24 ГБ

Плата: ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI

RAM: DDR5 32 ГБ 6000 МГц 

Корпус: ASUS TUF Gaming GT502  

БЖ: 1600 Вт 80+ Gold

Охолодження: OG STRIX LC 360 RGB 

NVMe SSD 1Tb +HDD 2 ТБ 

Можливо є більш вдалі збірки в такій ціновій категорії.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Официальный поставщик афганских казанов ТОВ «Афганский Казан Украина» afgankazan.com.ua в Украине

Замовив готовий варіант та питаєш чи є більш вдалі збірки? Трохи не зрозумів, це конфігурація яка планується, чи ти просто хочеш дізнатися що можна було б зібрати? Якщо ще нічого не купляв, то звичайно є що змінювати. По-перше, нащо тобі i9-13900, ти плануєш грати на цьому ПК чи працювати? Якщо для праці, то можливо це ще хоч трохи розумне рішення, якщо для ігор - треба змінювати.  Для ігрового ПК краще i7-13700(якщо з запасом на майбутнє) або i5-13600k(якщо максимальна продуктивність тут і зараз за мінімум грошей, але запасу на майбутнє вже не буде), все одно грати ти будеш у 4k, а у такій роздільній здатності навіть i5 може впоратися з 4090. Далі оперативна пам`ять(RAM), якщо це ігровий ПК, то все гаразд, якщо ПК для праці - додавай об`єм, тобто замість 32 тобі не завадять 64(у монтажі тим паче). Корпус звичайно можно і дешевший, але у нас різні смаки, тому рекомендувати нічого не буду, просто знай що на це можна не витрачати стільки грошей. Блок живлення.. ну я навіть не знаю, нащо тобі 1600 Вт, ти хочеш встановити туди 3 відеокарти чи що? Ну нехай відеокарта споживає 500 Вт(хоча в реальності менше), ну процессор ще 300 Вт(хоча в реальності менше), беремо ще 100 Вт на накопичувачі, вентилятори та інше - 900 Вт, це пікова потужність твого ПК, а у реальності майже неможливо одночасно завантажити відеокарту та процесор на 100%, тобто фактичне споживання у тебя буде ну максимум 700 Вт. Хороший блок живлення на.. ну нехай 850 Вт, це все, це край, ти навіть його нагрузити не зможеш, про 1000 Вт навіть не кажу, це вже зовсім "на виріст". Далі в нас що.. накопичувачі. Якщо це ПК для праці, то все правильно, якщо ігровий - hdd викинути. У ігровому ПК потрібна швидкість, а не надійність. Тож краще буде(для ігрового) встановити один NVMe 1 Tb під ігри, та ще один NVMe на 512 Гб під операційну систему та софт. Якщо дуже хочеш зберігти, ну.. наприклад, запис свого весілля і кожного року передивлятися з дружиною та кричати "біжи, придурок, вона тебе зіжре"..) У такому разі можеш додати HDD 1 Tb, це все же трохи надійніше для саме храніння важливої інформації. Наче все важливе підкреслив, материнська плата та охолодження.. є місце для зменшення витрат, але там економія не суттєва.
P.S. Реально важливе забув, не має значення який процесор ти поставиш - все одно будь-який з них потребує процедури андервольтингу та виставлення лімітів споживання. Як це робити можеш подивитися на YouTube.

Изменено пользователем Deidre
Доповнення інформації

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
🔥 Украинська стоматологія у Варшаві: https://wadental.pl/uk/ преміум обладнання та своя команда з України!
7 часов назад, Deidre сказал:

Замовив готовий варіант та питаєш чи є більш вдалі збірки? Трохи не зрозумів, це конфігурація яка планується, чи ти просто хочеш дізнатися що можна було б зібрати? Якщо ще нічого не купляв, то звичайно є що змінювати. По-перше, нащо тобі i9-13900, ти плануєш грати на цьому ПК чи працювати? Якщо для праці, то можливо це ще хоч трохи розумне рішення, якщо для ігор - треба змінювати.  Для ігрового ПК краще i7-13700(якщо з запасом на майбутнє) або i5-13600k(якщо максимальна продуктивність тут і зараз за мінімум грошей, але запасу на майбутнє вже не буде), все одно грати ти будеш у 4k, а у такій роздільній здатності навіть i5 може впоратися з 4090. Далі оперативна пам`ять(RAM), якщо це ігровий ПК, то все гаразд, якщо ПК для праці - додавай об`єм, тобто замість 32 тобі не завадять 64(у монтажі тим паче). Корпус звичайно можно і дешевший, але у нас різні смаки, тому рекомендувати нічого не буду, просто знай що на це можна не витрачати стільки грошей. Блок живлення.. ну я навіть не знаю, нащо тобі 1600 Вт, ти хочеш встановити туди 3 відеокарти чи що? Ну нехай відеокарта споживає 500 Вт(хоча в реальності менше), ну процессор ще 300 Вт(хоча в реальності менше), беремо ще 100 Вт на накопичувачі, вентилятори та інше - 900 Вт, це пікова потужність твого ПК, а у реальності майже неможливо одночасно завантажити відеокарту та процесор на 100%, тобто фактичне споживання у тебя буде ну максимум 700 Вт. Хороший блок живлення на.. ну нехай 850 Вт, це все, це край, ти навіть його нагрузити не зможеш, про 1000 Вт навіть не кажу, це вже зовсім "на виріст". Далі в нас що.. накопичувачі. Якщо це ПК для праці, то все правильно, якщо ігровий - hdd викинути. У ігровому ПК потрібна швидкість, а не надійність. Тож краще буде(для ігрового) встановити один NVMe 1 Tb під ігри, та ще один NVMe на 512 Гб під операційну систему та софт. Якщо дуже хочеш зберігти, ну.. наприклад, запис свого весілля і кожного року передивлятися з дружиною та кричати "біжи, придурок, вона тебе зіжре"..) У такому разі можеш додати HDD 1 Tb, це все же трохи надійніше для саме храніння важливої інформації. Наче все важливе підкреслив, материнська плата та охолодження.. є місце для зменшення витрат, але там економія не суттєва.
P.S. Реально важливе забув, не має значення який процесор ти поставиш - все одно будь-який з них потребує процедури андервольтингу та виставлення лімітів споживання. Як це робити можеш подивитися на YouTube.

Дякую за простір для роздумів ))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...