Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 4 МАРТА 2019 ГОДА РЕКЛАМА ТОВАРОВ, УСЛУГ, САЙТОВ И ЛЮБЫХ ГРУПП ЯВЛЯЕТСЯ ПЛАТНОЙ. ЧАСТНЫЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ - БЕСПЛАТНО. ПОДРОБНЕЕ...
PETRA

Доходная недвижимость

Рекомендованные сообщения

Впевнена, що кожен з читачів, свого часу колись грав в одну з економічних настільних ігор. Згадаймо, що все починається з невеликого капіталу. Гра має чітко прописані правила та пропозиції, що обмежені ігровим полем. Зовсім не дивно, що знаходячись в однакових умовах - хтось перемагає, а хтось програє ще в першій ланці. Можна говорити що це вдача, але насправді дуже важко перемогти людину, яка знає головне не прописане правило будь якої економічної гри - гроші мають приносити гроші. Кожен хід, кожна угода стає не подарунком долі, а продуманою дією, з чітким розумінням ефективності інвестування в клітинку ігрового поля. Гроші люблять коли рахують не тільки їх кількість, але й на скільки збільшиться капітал в перспективі, в які терміни, і які нові можливості це відкриває в майбутньому.

Саме так дорослі грають з реальними грошима в реальному світі. Ми вступаємо лише в ту гру, де є чітко визначені правила. Тільки так можна стати переможцем й передбачити можливі комбінації розвитку подій.

У пошуках нових вражень та можливостей легко втратити позиції лідера, помилитись або ж зробити незважений крок. Гроші такого не пробачають. Гра має йти по правилах. Чи візьметесь ви за гру, правила якої просто незрозумілі? Звичайно що ні. Бо порушення правил – це рання чи пізня поразка.

Зараз в Україні почав розвиватися такий напрямок як дохідна (прибуткова) нерухомість. Правила прості – бажаючий може придбати у власність кімнати або квартири в прибутковому будинку й зосередитись на іншому. Бо управління й обслуговування це справа професіоналів. А гроші мають приносити гроші, бо це є основна догма для будь якого інвестора.

Суть прибуткового будинку полягає у тому, що квартири-апартаменти у ньому призначені для здачі в оренду. Власники нерухомості у такому домі заключають договір із керуючою компанією передаючи свою квартиру їй в управління і просто отримують свій щомісячний дохід. Усі проблеми пов’язані із пошуком орендарів і підтриманням житла у належному стані бере на себе керуюча компанія.

Передбачені також спеціальні прибуткові програми, у яких інвестор отримує конкретний щомісячний прибуток не залежно від того чи заселена його квартира.

Традиційні ЖК орієнтуються на реаліза¬цію якомога більшої кількості квартир, що призводить до будівництва нових черг і розширення житлового комплексу. Призначення прибуткового будинку — це насамперед надання меш¬канцям комфортних умов проживання та отримання стабільного грошового потоку від інвестицій. Такий підхід забезпечує максимальну зацікавленість інвесторів у дотриманні всіх вимог до якості будівельних робіт і матеріалів, що визначає стабільний і надійний потенціал для майбутніх інвесторів.

Майбутнє - це результат наших рішень і кроків. Мрії здійснюються, коли за ними стоїть дія. Дійте, бо гроші мають приносити гроші.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Реклама: Круизный клуб INCRUISES приглашает желающих отдыхать красиво и с хорошими скидками. Есть также возможность построить свой бизнес и хорошо зарабатывать. Обращаться к Натта

Питання дохідної нерухомості актуальне для мене зараз.

Весь Західний світ уже давно так живе. Там люди все життя знімають житло в оренду. А дивлячись на сьогоднішню ситуацію в нашій країні, куди ще вкладати гроші як не в нерухомість? А ще краще вкладати гроші з метою їх примноження.

Думаю, найближчим часом ідея дохідних будинків стане дуже популярною в Україні.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Весь Західний світ уже давно так живе.

Нам еще на Гондурас рано ровняться, а вы замахнулись аж! :гг:

Каждый сверчок знай свой...:гг:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Пару лет как сдаю свои квартиры в Киеве и в пригородах (в Броварах и Ирпене). Арендуют в основном экспаты. Часто жалуются мне на плохую инфраструктуру и на то, как трудно найти людей, которые понимают английский язык. А сколько историй я выслушала от них о нашем ужасном общественном транспорте и таксистах! Советую нанять личного водителя - не хотят, говорят дорого. И что им посоветовать в такой ситуации?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Скорее бы! Особенно актуальны они будут в районах ВУЗов, студенты сбились с ног в поисках себе "не бабушкиной" комнаты

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

было б что инвестировать, а то последние события сели все запасы которые отлаживала на будущее. такими инвестициями на данный момент могут заниматься бизнесмены, а не простые граждане.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

участие в инвестициях со сроком окупаемости более 6 месяцев -лоховство. покупка низколиквидных активов типа недвижимости -лоховство. участие в проектах с туманными перспективами в надежде на покращення -лоховство.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

открывать абсолютно белый бизнес без моральной готовности пустить пулю в лоб судебному исполнителю или мусору если те появятся на пороге -лоховство.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...