Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
PETRA

Доходная недвижимость

Рекомендованные сообщения

Впевнена, що кожен з читачів, свого часу колись грав в одну з економічних настільних ігор. Згадаймо, що все починається з невеликого капіталу. Гра має чітко прописані правила та пропозиції, що обмежені ігровим полем. Зовсім не дивно, що знаходячись в однакових умовах - хтось перемагає, а хтось програє ще в першій ланці. Можна говорити що це вдача, але насправді дуже важко перемогти людину, яка знає головне не прописане правило будь якої економічної гри - гроші мають приносити гроші. Кожен хід, кожна угода стає не подарунком долі, а продуманою дією, з чітким розумінням ефективності інвестування в клітинку ігрового поля. Гроші люблять коли рахують не тільки їх кількість, але й на скільки збільшиться капітал в перспективі, в які терміни, і які нові можливості це відкриває в майбутньому.

Саме так дорослі грають з реальними грошима в реальному світі. Ми вступаємо лише в ту гру, де є чітко визначені правила. Тільки так можна стати переможцем й передбачити можливі комбінації розвитку подій.

У пошуках нових вражень та можливостей легко втратити позиції лідера, помилитись або ж зробити незважений крок. Гроші такого не пробачають. Гра має йти по правилах. Чи візьметесь ви за гру, правила якої просто незрозумілі? Звичайно що ні. Бо порушення правил – це рання чи пізня поразка.

Зараз в Україні почав розвиватися такий напрямок як дохідна (прибуткова) нерухомість. Правила прості – бажаючий може придбати у власність кімнати або квартири в прибутковому будинку й зосередитись на іншому. Бо управління й обслуговування це справа професіоналів. А гроші мають приносити гроші, бо це є основна догма для будь якого інвестора.

Суть прибуткового будинку полягає у тому, що квартири-апартаменти у ньому призначені для здачі в оренду. Власники нерухомості у такому домі заключають договір із керуючою компанією передаючи свою квартиру їй в управління і просто отримують свій щомісячний дохід. Усі проблеми пов’язані із пошуком орендарів і підтриманням житла у належному стані бере на себе керуюча компанія.

Передбачені також спеціальні прибуткові програми, у яких інвестор отримує конкретний щомісячний прибуток не залежно від того чи заселена його квартира.

Традиційні ЖК орієнтуються на реаліза¬цію якомога більшої кількості квартир, що призводить до будівництва нових черг і розширення житлового комплексу. Призначення прибуткового будинку — це насамперед надання меш¬канцям комфортних умов проживання та отримання стабільного грошового потоку від інвестицій. Такий підхід забезпечує максимальну зацікавленість інвесторів у дотриманні всіх вимог до якості будівельних робіт і матеріалів, що визначає стабільний і надійний потенціал для майбутніх інвесторів.

Майбутнє - це результат наших рішень і кроків. Мрії здійснюються, коли за ними стоїть дія. Дійте, бо гроші мають приносити гроші.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Питання дохідної нерухомості актуальне для мене зараз.

Весь Західний світ уже давно так живе. Там люди все життя знімають житло в оренду. А дивлячись на сьогоднішню ситуацію в нашій країні, куди ще вкладати гроші як не в нерухомість? А ще краще вкладати гроші з метою їх примноження.

Думаю, найближчим часом ідея дохідних будинків стане дуже популярною в Україні.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Весь Західний світ уже давно так живе.

Нам еще на Гондурас рано ровняться, а вы замахнулись аж! :гг:

Каждый сверчок знай свой...:гг:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Скорее бы! Особенно актуальны они будут в районах ВУЗов, студенты сбились с ног в поисках себе "не бабушкиной" комнаты

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

было б что инвестировать, а то последние события сели все запасы которые отлаживала на будущее. такими инвестициями на данный момент могут заниматься бизнесмены, а не простые граждане.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

участие в инвестициях со сроком окупаемости более 6 месяцев -лоховство. покупка низколиквидных активов типа недвижимости -лоховство. участие в проектах с туманными перспективами в надежде на покращення -лоховство.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

открывать абсолютно белый бизнес без моральной готовности пустить пулю в лоб судебному исполнителю или мусору если те появятся на пороге -лоховство.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...