Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Яскравий

Пользователь
  • Публикации

    51
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    1

Последний раз Яскравий выиграл 29 сентября 2024

Публикации Яскравий были самыми популярными!

Репутация

1 Neutral

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

  1. Істерика Орбана на жарт Зеленського про «телефон Орбана» свідчить про низькій IQ Орбана! Це не дивує, що у Орбана низький IQ, тому що Орбан за 4роки війни рф проти України все не може зрозуміти, хто агресор і хто потерпілий. Чому що говорив Зеленський про «передачу телефона Орбана військовим» це жарт але не погроза? Тому що у всіх армій у світі є військова розвідка і телефони і адреса всіх військових злочинців розвідкам відомі. Якщо до Орбана за 4рокі підтримки путіна ще не дзвонили військові, це свідчить, що Орбана військові поки не вважають злочинцем. Імовірно військові більшості армій у світі вважать Орбана як людину з низьким IQ (навіть в рф путінськи військові, по даним розвідки, називають Орбана «корисним ідіотом»). Чому в Угорщині жарти приймають за погрози? Тому що у Орбана низький IQ і як людина з низьким IQ Орбан поперши почав погрожувати Україні «силою» включити нафтопровід. Зеленський про «силу» проти Угорщині чи «силу» проти Орбана нічого не заявляв. Тому істерика в Угорщині на заяву Зеленського про «телефон Орбана» безпідставна! Чому в Угорщині захопили гроші і золото яке перевозилось для України згідно міжнародному праву? Через дефіцит бюджету в Угорщині і обмаль грошей не вибори, у зв’язку з провальною економічною політикою Орбана як людини з низьким IQ, але Орбан вчиться у путінистів, коли путінисти захопили Крим і частину Донбасу путінисти викрали гроші українських банків. Орбан як людина з низьким IQ імовірно думає, чому путінистам можна викрадати гроші в іншої держави, але Угорщина чим худе, може Угорщині вкрасти гроші для покриття дефіциту бюджету в іншої держави? Так в Угорщині вигадали «спецоперацію» по викраданню грошей у державного Ощадбанку. Потрібно через міжнародні суди, подавати позови проти Угорщини і проти Орбана, за викрадання грошей і золота, за моральну компенсацію за захоплення інкасаторів, за лікування і реабілітацію інкасаторів, за шкоду репутації Ощадбанку, за втрачений прибуток Ощадбанку. Міжнародні суди можуть накласти арешт на активи Угорщини у світі, на нерухомість, на транспорт, на банківські рахунки.
  2. Юридично Україна може повернути право на ядерну зброю через агресію рф! Україна відмовилась від ядерної зброї на початку 1990х років але за певними умовами - це не була безумовна відмова від ядерної зброї! Зобов’язання України про приєднання до Договору про нерозповсюдженні ядерної зброї (ДНЯЗ) від 1 червня 1968р. (документ Верховної Ради 995_098) як держави «що не володіє ядерною зброєю» було записано в Статті 5 Лісабонського протоколу від 23 травня 1992р., який був невід'ємним протоколом до Договору про обмеження стратегічних наступальних озброєнь від 31 липня 1991р. (документ Верховної Ради 840_050), СНО-І. Але Договір СНО-І перестав діяти 5 грудня 2009р., що повідомлено в Листі Міністерства закордонних справ України № 72/14-612-81886 ( v1886321-23 ) від 13 липня 2023р. Тому ні Договір СНО-І ні Лісабонський протокол абияк обмежувати або ліквідувати ядерну зброю на сьогодення Україну вже не зобов’язують! Закон про приєднання України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968р. був прийнятий Верховною Радою України 16 листопада 1994р. № 248/94-ВР але за певними умовами, це не був «безумовний Закон»! Умовою набрання чинності цього Закону було «надання Україні ядерними державами гарантій безпеки, оформлених шляхом підписання відповідного міжнародно-правового документа». Цим «міжнародно-правовим документом» був «Будапештський меморандум» укладений 5 грудня 1994р. між Україною, рф, Великою Британією та США про гарантії безпеки Україні, який згідно Віденської Конвенції від 23 травня 1969р. є міжнародним договором. Але один з підписантів цього «Будапештського меморандуму» - рф порушила 4 пункти «Будапештського меморандуму» (пункт 1, пункт 2, пункт 3, пункт 4), тому для України цей «Будапештський меморандум» фактично перестав діяти ще з 2014р. після анексії Криму і захоплення частини Донбасу і після нової агресії 2022р. рф проти України, але юридично це ще не оформлено, можливо для цього відповідні міністерства можуть ще опрацьовувати відповідні документи (Віденська Конвенція допускає можливість денонсації міжнародних договорів, як по Статті 49 і Статті 56 цієї Конвенції). По цьому, як юридично перестане діяти «Будапештський меморандум» в якому були записані «гарантії безпеки» для України, повинен перестати діяти також Закон № 248/94-ВР від 16 листопада 1994р. про приєднання України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968р., тому що умова набрання чинності цього Закону невиконана – для України фактично відсутні гарантії безпеки - які є обов’язковими для набрання чинності цього Закону! Чи має право Україна на ядерну зброю, якщо 1 червня 1968р. був укладений Договір про нерозповсюдженні ядерної зброї (ДНЯЗ) (документ Верховної Ради 995_098)? Обмеження на отримання ядерної зброї стосується лише держав, які на дату укладення ДНЯЗ 1 червня 1968р. не мали ядерної зброї, але Україна в складі СРСР вже мала ядерну зброю до 1 червня 1968р.! Для атомної бомби в СРСР випробуваної у 1949р. уран видобували з 1945р. зокрема на території України в Дніпропетровські області, на руднику «СхідГЗК» (копальня № 10). В розробці і виробництві ядерної зброї в СРСР, крім рф, приймали участь фахівці і підприємства України (навіть керівник ядерної програми СРСР Курчатов має фамілію українського походження, яка перекладається на російську мову як Цыпленков, тому є імовірність що офіційна біографія Курчатова може бути частково видумана). Ядерні ракети вперше запровадили на чергування в Україні в кінці 1950х – на початку 1960х років, після створення Ракетних військ у 1959р. Поширення шахтних ракет (МБР) в Україні почалося в 1960х роках і до 1991р. Україна мала третій у світі ядерний арсенал, що включав 176 МБР та понад 3000 тактичних боєголовок. Тому відмова України від ядерної зброї на початку 1990х років це був жест доброї волі України, але не зобов’язання по ДНЯЗ! Але Україна відмовилась від ядерної зброї за певними умовами – надання Україні гарантій безпеки, які були записані в «Будапештського меморандуму» і які потім були порушені рф, яка порушила з 2014р. 4 пункти «Будапештського меморандуму» і з 2022р. рф скоїла нову агресію проти України знову порушивши «Будапештський меморандум» і тому для України фактично перестав діяти «Будапештський меморандум»! І тому умова відмови Україні від ядерної зброї на сьогодення не виконана – для України фактично відсутні гарантії безпеки і порушена територіальна цілісність України з 2014р. І тому юридично Україна може повернути право на ядерну зброю, поки Україні не повернуть окуповані території і не дадуть Україні справжні гарантії безпеки! Україна потім знову може приєднатись до ДНЯЗ або як ядерна держава або як держава «що не володіє ядерною зброєю» за певних умов.
  3. Як паперові «гарантії безпеки» захистять Україну від першої (після «припинення вогню») масованої ракетно-дронової атаки рф? Справжні гарантії безпеки це або розміщення військових баз США в Україні, по цьому засоби ППО військових баз США повинні захистити всі області України від масованої ракетно-дронової атаки рф або передача Україні необхідної кількості засобів ППО і ПРО і необхідної кількості ракет як «Томагавк», щоб була можливість Україні самостійно відбити масовану ракетно-дронову атаку рф і потім знищити ракетами «Томагавк» всі наступальні спроможності рф. Якісь інші паперові «гарантії безпеки» не захистять Україну від першої (після «припинення вогню») масованої ракетно-дронової атаки рф.
  4. Посольство рф у Сеулі визнало що рф впроваджує проти Південної Кореї необ’явлену війну Посольство рф у Сеулі Південної Кореї вивісило банер в фарбах флага рф і написом російською мовою про їх жадання «пабеди». Як би це не було посольство рф можна було б говорити про параною росіян в Південні Кореї але посольство рф впроваджує путінську політику рф, і імовірно в посольстві рф порівнювали диктатуру в КНДР з переназначенням вождя кндр на з’їзді з виборами президента Південні Кореї і диктатура в кндр для рф імпонує більше, як політичний устрій. І в рф здається, що в союзі з диктатурами, від яких рф отримує зброю, дрони і ракети, це допоможе рф «тривалий час» воювати «на виснаження». рф і кндр союзники по війні проти України але кндр також перманентно погрожує Південні Кореї і США війною і ядерною зброєю. Тому з'явлення отакого банера на посольстві рф в Південні Кореї, це не про війну рф проти України, це про війну рф проти Вільного Світу і тому рф проти Південні Кореї впроваджує необ’явлену війну як країні Вільного Світу. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/4094134-mzs-pivdennoi-korei-vislovilo-zanepokoenna-posolstvu-rf-cerez-skandalnij-baner.html image.bmp
  5. Чому «Орєшнік» це блеф путіна. Доказ. путін в злочинні війні проти України повторно застосував балістичну ракету «Орєшнік» («Кедр» , РС-26) без вибухівки. Чому? Всі інші ракети, «Калібри», «Іскандери», «Кинджали» застосовують з вибухівкою, щоб було більше жертв цивільних. Чому «Орєшнік» без вибухівки? Хтось говорить, що це «попередження, тому без вибухівки». Аналіз показав, що це не так, як би був сенс в «Орєшнік» закласти вибухівку, путінисти би це зробили! Так чому «Орєшнік» без вибухівки? В 23:47 восьмого січня в Повітряному командуванні «Захід» визначили швидку ціль, яка рухалася зі швидкістю 13000км за годину по балістичні траєкторії, якою атаковано об’єкт критичної інфраструктури во Львові! Атака на знищення об’єкта критичної інфраструктури на «попередження» не підходить! З вибухівкою в ракеті «об’єкт критичної інфраструктури» можна більш імовірно знищити! Але таємниця відсутності вибухівки в «Орєшніку» не заплутана, ця ракета летить по балістичні траєкторії через космос на космічні швидкості, після входу в щільну атмосферу, боєголовка ракети має температуру більше 1000 градусів! Щоб вибухівка в боєголовці долетіла до Землі і не вибухнула в атмосфері, вибухівку потрібно захистити від високої температури і тиска, по цьому вибухівку потрібно розміщувати в термо-захисні капсулі, на кшталт капсули в які космонавти повертаються на Землю з орбіти. Без термо-захисної капсули неможливо захистити вибухівку від високої температури! Але вага такої капсули може бути сотні кілограм (гагарінська термо-захисна капсула була вагою понад 2 тони). Ракета «Орєшнік» («Кедр», РС-26) має довжину 20-23 метра, діаметр 1.8-2метра, вагу 40-50тон, дальність понад 5000км. Ядерних боєголовок 6 по 150кілотон, з вагою всіх боєголовок 1250-1800кг. Кожна ядерна боєголовка в ракеті має термо-захисні капсули до 150-200кг, на кожну ядерну боєголовку зостається до 100кг. Якщо підмінити ядерні боєголовки на вибухівку, то вага кожної такої вибухівки буде також до 100кг, більше зробити неможливо для 6 боєголовок! Якій сенс буде в балістичні ракеті вагою в 40тон з вибухівкою по 100кг? Вибух від одної такої боєголовки з цієї ракети буде меншій чим від ракети «Кинджал» у якої вага боєголовки 500кг і точність влучання балістичного «Орєшніка» суттєво менша чим у «Кинджал», але ціна ракети «Орєшнік» суттєво більше за «Кинджал». Тому без ядерної боєголовки користь ракети «Орєшнік» не суттєво вища за вибух дрона «Шахед» з вибухівкою до 100кг прямого влучання але ціна ракети суттєво вища. І тому путіністи застосовують «Орєшнік» для пропаганди мов це «потужна кінетична зброя» подібно до гітлерівської пропаганди про «вундерваффе», але в Defense Express вже зробили «кінетичні» розрахунки https://defence-ua.com/weapon_and_tech/chi_mozhe_vzagali_schos_uraziti_oreshnik_u_kinetichnomu_vikonanni_ta_jaka_jogo_potuzhnist-21440.html Чим можна збивати боєголовки «Орєшніка» якщо немає особливих комплексів ППО або ПРО? При вході в щільну атмосферу боєголовки буде візуально видно з десяток секунд, як падіння метеоритів в атмосфері, тому боєголовки «Орєшніка» можна збивати різними ракетами, навіть ПЗРК, з тепловізійними головками самонаведення але за умови пострілу на зустрічному напрямку, тому що боєголовка має високу температуру і швидко рухається. Тому погрожування «Орєшніком» без ядерних боєголовок це пропагандистський блеф путін-фюрера.
  6. Навіщо путіну Донбас і Крим? У путіна є маніакальне жадання захопити Донбас вже 11 років. Але навіщо путіну Донбас? Донбас ніколи російському народу не приналежав, ні в часи російські імперії, ні в радянські часи. В часи російські імперії власником Донбасу був російський імператор але не російський народ! російський імператор і «російський народ» це кардинально різні власники. До 1917р. Донбасом міг розпоряджатись лише російський імператор без врахування згоди «російського народу». Доказом власності російського імператора землі росії є продаж російським імператором Олександром II у 1867р. за 7.2 мільйона доларів території Аляски для США без врахування згоди «російського народу». Так же російський імператор міг продати територію Донбасу і Криму для США до 1917р.! Про дослідження Аляски українськими козаками відомо з праць українських істориків Миколи Аркаса та Дмитра Яворницького, а також американського історика Губерта Бенкрафта. Згідно з Бенкрафтом, першим, хто причалив до Алеутських островів, був козак Лука Морозко, якого «пригнали туди вітри» у 1669 році. Якщо українськи козаки першими серед європейських народів відкрили далеку Аляску і засновали там кілька поселень (потім від козаків в російської імперії взнали про Аляску і відправили туда експедиції), то як українськи козаки могли «пройти мимо» Донбасу, який був поруч з Запорізькою Січчю (тому що до Запоріжжя Донбас суттєво ближче чим Київ)?! Вочевидь, що українськи козаки були на Донбасі раніше Петра Першого (засновника російської імперії) і наступних російських імператорів. Щоб путін робив якби російський імператор продав би територію Донбасу і Криму для США до 1917р.? путін також напав би на американський Донбас і американський Крим в 2014р. і в 2022р.? Навряд чи, тому що в США є ядерні ракети і авіаносці, які здатні знищити всі військові цілі в росії! Щоб американці зрозуміли, напад на Донбас і Крим в 2014р. і в 2022р. це також, якщо б путінисти напали б на американську Аляску в 2014р. і 2022р. мотивуючі це «історичною російською землею». путінисти і «російський народ» немають відношення до власності російського імператора, тому що «хазяїном російської землі» до 1917р. був лише російський імператор але не «російський народ»! російські імперія не була демократичною державою, тому після відречення російського імператора від престолу в 1917р., «російська земля» стала юридично безхозною і всі народи мали право визначитись зі своєю землею. Український народ самовизначився в 1917-1918р. і утворили Українську Народну Республіку - УНР, яка включала територію Донбасу і Криму (при утворенні срср в 1922р. Крим від’єднали від України і приєднали до рсфср військовою силою ігноруючи кримчан і українців Криму, і лише в 1954р. Крим знову повернули Україні). Тому путінисти захопивши військами Крим і Донбас в 2014р. і в 2022р. скоїли злочин проти України і українського народу і це сучасне піратство під прикриттям брехні про «історичну російську землю» до якої путінисти і «російський народ» немають відношення! Що таке Донбас географічно? Донбас це легкодоступна територія (як з Чорного моря так і по суші) і придатна для життя. По цьому з'являється запитання, чому територія Донбасу не була масово заселена ще до утворення російської імперії (як в Західні Європі)? Як би цю територію ніхто не контролював до утворення російської імперії, тоді територія Донбасу була б заселеною як територія Західної Європи. Але територія Донбасу не була заселеною і це в Європі! Але без військового контроля Донбасу це було б неможливо, як неможливо уявити щоб легкодоступна територія Західної Європи не була б заселеною! Відтак хто контролював територію Донбасу до утворення російської імперії? Крім української Запорізької Січі інших європейських військ здатних забезпечити постійну охорону території Донбасу в ті часи не існувало! Відповідно запорізькі козаки охороняли всю територію Донбасу і взагалі всю територію України ще до утворення російської імперії. Донбас це не важкодоступна територія як незаселена Антарктида, але навпаки Донбас це легкодоступна територія і як би не українськи козаки ця легкодоступна територія була б заселеною ще до утворення російської імперії. Це могло бути лише якщо запорізькі козаки вважали територію Донбасу своєю територією і тому козаки нікому не дозволяли захоплювати Донбас (до утворення російської імперії, яка на деякий час вкрала український Донбас). Розміщення козацької Січі у Запоріжжя (в ті часи це було «глушиною») але наприклад не у Львова було невипадково, тому що територія Донбасу це був небезпечний напрямок через який наступали агресори. І розміщення козацької Січі у Запоріжжя доказує що козаки готови були давати відсіч агресорам, які йшли через Донбас в центральні і західні області України. Тому існування козацької Січі у Запоріжжя було стратегічним планом, що дозволяло контролювати південний напрямок через Дніпро від Чорного моря і східний напрямок, і це було щоб був час козакам підготуватись для відсічі агресорам, якім треба було певний час щоб подолати територію Донбасу. Зрозуміло що територія Донбасу це не «історична російська земля», навпаки це українські козаки століттями охороняли територію Донбасу ще в ті часи в які ще не існувало російської імперії! Але через маніакальне агресивні дії путіна, яка може бути користь для рф в здобутку Донбасу і Криму? 1 - Територіальні придбання – але в цьому немає важливої потреби для рф, тому що площа рф в 27 разів більше за Україну. І для придбання незначної території Донбасу треба заплатити – життями сотен тисяч росіян. 2 - Людськи придбання – але путін використовує людей з Донбасу для мобілізації і «м’ясних» штурмів, тому люди з Донбасу для путіна потрібни не для мірного життя! 3 - Вугілля Донбасу - але в цьому немає важливої потреби для рф, тому шахти на Донбасі рф закриває. 4 - Корисні копалини - але в цьому немає важливої потреби для рф, корисних копалин в рф суттєво більше. 5 - Нафта і газ - але в цьому немає важливої потреби для рф, нафти і газу в рф суттєво більше. 6 - Вода – вода на Донбасі і в Криму в дефіциті, в рф води суттєво більше. Висновок отакий, що в здобутку Донбасу і Криму для рф велетенської користі нема, ціль захоплення Донбасу і Криму для рф лише в послабленні України! Якщо деякі американці говорят що вони можуть «визнати російськими Донбас і Крим» то вони цім підтримують цілі рф послабити Україну, але навіщо американцям послаблювати Україну на користь агресора – рф? Якщо агресора рф не притягнути к кримінальної відповідальності для агресію і злочини проти України агресор не зупиниться і буде продовжувати агресію проти інших держав! Перші вихідці з України у Північній Америці: Аляска (XVIII-XIX): https://expedicia.org/pershi-vikhidci-z-ukraini-u-pivnichniy-am/
  7. Агресії путінських військ проти України в 2014р. і в 2022р. це доказ що Україна правильно вибрала незалежність від рф. В глобалізованому світі для рф не було необхідністю захоплювати територію іншої держави в 2014р. військами, тому як між рф і Україною у той час діяв вільний рух капіталів і людей (це також доказ що в війні путіна проти України правда на боці України), якій керівництво рф самі же знищили через імперські амбіції з захопленням Криму і частки Донбасу, які неприйняті в сьогоденному світі. Імперські амбіції керівництва рф ще з початку 2000років зажадали захоплювати інші території (Чечні, Грузії і України), як це було в минули століття і це вчинило мільйони жертв від путінського режиму (ще в 2003р. було жадання путіна захопити українську косу Тузла і це було ще до «невигідних» путіну Майданів, тому щоб не говорив путін про «першопричини» путінської агресії проти України це брехня путіна – тому як імперіалістичні амбіції путіна це першопричина агресії путіна проти України). Вітаєм з Днем Незалежності України! Дякуємо Президенту США Дональду Трампу за привітання українців з Днем Незалежності України і за допомогу Україні зброєю, фінансами і за економічну співпрацю! Слава Україні!
  8. Зокрема про злочини сталіна сталіну було начхати на «традиційні цінності» і сталін вбивав людей різних народів які були за «традиційні цінності» але з іншими поглядами на політику. Під керівництвом сталіна в срср мільйони людей примусово «трудилися» в ГУЛАГах, мільйони людей були примусово переселені і мільйони людей загиблих (із-за репресій і голодомору) ще до 1941р. По цьому, ще до початку Другої Світової війни сталін вже відповідальний за мільйони загиблих! Але війна злочинця гітлера проти злочинця сталіна, не оправдовує злочини сталіна до 1941р.! І як би не війна з гітлером в 1941–1945р. сталін подовжував би репресії проти народів і без гітлера, цей доказ як діяння сталіна з 1945 до 1953р, репресії проти народів подовжувались і після Другої Світової війни! путін прихильник сталіна говорит про «традиційні цінності» але сталіну було начхати на «традиційні цінності», по цьому путін бреше про «традиційні цінності» для «легітимізації» вбивств! Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава всім хто допомагає Україні перемогти путінську банду вбивць жінок, дітей і пенсіонерів!
  9. путін і гітлер говорили про «традиційні цінності» але це не перешкодило їм вбивати інших людей які були за «традиційні цінності» гітлер вбивав євреїв які були за «традиційні цінності» гітлер вбивав поляків які були за «традиційні цінності» гітлер вбивав людей по всі Європі які були за «традиційні цінності» путін вбивав чеченців які були за «традиційні цінності» путін вбивав грузинів які були за «традиційні цінності» путін вбиває українців які за «традиційні цінності» По цьому те що говорит путін про «традиційні цінності» це тактика шахрайства і лицемірства для «легітимізації» вбивств.
  10. Вітаєм США з Днем Незалежності!
  11. Вітаєм з Днем Конституції України! Україна через путінську війну проти визнаної у всьому світі України за 3роки доказала що Україна не росія! путіністи це пірати і терористи. путіністів не цікавило здолання «проблем» на Донбасі і в Криму, путіністи насправді жадали військового захоплення України для того щоб мобілізувати українців в армію рф і почати військове захоплення Європи і інших, щоб встановити там диктатури, підлеглі путінському режиму! Дякуємо СБУ, ГУР! Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава всім хто допомагає Україні перемогти путінську банду вбивць жінок, дітей і пенсіонерів!
  12. Підтримуємо Віталія Кличка але проти прибирання торгових ларьків (мафи) в Києві Торгові ларьки це зручна для людей форма торгівлі. В 2022р. при просуванні путінських окупантів в Київські області київські супермаркети в Києві були без товарів тому що для вантажівок дороги були перекрити також бензину не було і лише в ларьках можна було купити товари! Без ларьків в Києві в березні-квітні 2022р були б суттєві проблеми для людей в Києві! Люді купують товари в ларьках тому що людям це підходить і не чиновникам вирішувати чи потрібні ларьки в Києві. Чи потрібні ларьки повинні вирішувати люди і ринок але не чиновники! Київські торгові ларьки заслуговують своє право на торгівлю в Києві продажами товарів для киян в небезпечному 2022р. Ліквідувати ларьки лише за жаданням чиновників це неправильно. Власники ларьків відстоюйте свої права через суди. В Києві люди вашу торгівлю підтримують.
  13. Підтримуємо жадання Трампа закінчити путінську війну в Україні і привітаємо Трампа з днем народження! Дякуємо Трампу і Америці за допомогу Україні. путінське «привітання Трампу» вчора це лицемірство, тому як для росії вигідно знищення США як держави. В росії книгу «Закат империи доллара» російського економіста Михайла Хазіна друкували в 2003р. по велінню фсб путіна. Ця книга була топом в росії в 2000роках, цю книгу продавали в супермаркетах і на всі мережі торгівлі в рф! Іншу книгу «фсб взрывает россию» Олександра Литвиненка друковані в Латвії в 2003рр. при допомозі Березовського фсб арештували в рф в 2003р. і ліквідували але книгу «Закат империи доллара» в росії наперекір поширювали і для путіна і фсб ця книга була як Біблія! Не можна довіряти путіну, тому як путіну начхати на Амеріку і Трампа і якщо путін привітає «з днем народження» президента США це тактика міжнародного шахрайства і лицемірства. путінська Біблія 2000років «Закат империи доллара». Кобяков Андрей, Хазин Михаил. Москва: Вече, 2003. — 368 с. — Новый ракурс. — ISBN 5-9533-0143-Х. https://books-read.com/knigi-o-biznese/jekonomika/10242-kobyakov-borisovich-zakat-imperii-dollara-i-konec-pax.html http://tower-libertas.ru/wp-content/uploads/2013/10/Zakat_imperii_dollara_i_konets__39_Pax_Americana_39.pdf
  14. Про Волинський конфлікт між Украйною і Польщею Польський Сейм ухвалив 11 липня «днем пам'яті жертв геноциду, вчиненого ОУН і УПА на східних територіях Другої Польської Республіки». Польський Сейм зазначив, що в 1939-1946рр. на східних територіях Другої Польської Республіки нібито «вбито понад 100 тисяч поляків». Але в 1939-1946рр. «на східних територіях Другої Польської Республіки» діяли чотири армії різних країн, польські війська (Військо Польське і Армія Крайова), українські війська ОУН-УПА, війська Гітлера і війська Сталіна! В стосунках до поляків найбільш кровопролитними для поляків були дії військ Гітлера і військ Сталіна але не військ ОУН-УПА! Як польські фахівці по «ексгумації жертв» будуть відокремлювати польських жертв військ Гітлера і польських жертв військ Сталіна від «жертв ОУН-УПА» або від жертв голодомору 1946-1947р.? Жадання деяких політиків призначити «злочинцем» всіх польських жертв «на східних територіях Другої Польської Республіки» лише ОУН-УПА не відповідає історичним фактам. Кількість жертв поляків на «східних територіях Другої Польської Республіки» понад «100000» це ймовірно дані істориків Єви і Владислава Семашка і Ґжеґожа Мотика, з якими не погоджуються інші польські і українські історики, тому що ігноруються українські дані (загинуло від 20000 до 40000 поляків і від 15000 до 25000 українців). При аналізі історичних подій між Україною і Польщею в Другі Світові війні треба польським політикам користуватись такими фактами 1) Війська ОУН-УПА не починали Другу Світову війну 2) Проти Польщі найбільш кровопролитну війну почали Гітлер і Сталін в вересні 1939р. (але не ОУН-УПА), після як 23 серпня 1939 р. комісаром закордонних справ срср Молотовим та міністром закордонних справ Німеччини фон Ріббентропом було підписано договір про ненапад між срср і Німеччиною на 10 років, що іменували «пакт Молотова-Ріббентропа» 3) Війська ОУН-УПА не починали війну проти Польщі в 1939р., в цьому 1939р. Польща була поділена між Гітлером і Сталіним і перестала існувати Друга Польська Республіка (через дії Гітлера і Сталіна, але не ОУН-УПА) 4) «Волинський конфлікт» між УПА і польською Армією Крайова в 1943р. це регіональний конфлікт але не війна УПА проти Польщі, як держави 5) В Другі Світові війні загинуло поляків - понад 425000 військових і понад 5600000 цивільних, також понад 580000 поранених і понад 990000 полонених. При таких польських втратах говорити про загиблих поляків нібито «понад 100000» від ОУН-УПА як «геноцид» ігноруючи суттєво більші втрати поляків від Гітлерівських військ і від Сталінських військ це маніпуляція історичними фактами і зневага до 5-6 мільйонів загиблих поляків від Гітлерівських військ і від Сталінських військ! Лише в одному Варшавському повстанні поляків проти Гітлера в 1944р. загинуло суттєво більше військових і цивільних поляків від військ Гітлера чим від ОУН-УПА на «східних територіях Другої Польської Республіки». 6) В 1946-1947рр. в Україні був голодмор спровокований економічними діями сталіна, від голоду загинули не лише українці але ще поляки, які можуть бути в місцях «ексгумації жертв УПА» 1940років. 7) Гітлер і Сталін втримували в концтаборах сотні тисяч поляків, яких катували і розстрілювали. В ОУН-УПА не було концтаборів, в яких би утримували і катували поляків, як це робили Гітлер і Сталін Армія УПА утворена 14жовтня 1942р. для звільнення Україні від гітлерівської окупації але не для «звільнення Західної України від поляків» як уявляють в Польщі! Відповідальний за окупацію Гітлером Україні в 1941-1944рр. сталінський режим, який своїми діяннями з 1939р. дозволив Гітлеру цей план утворити. Сталінський режим залишив Україну на пограбування Гітлеру і український народ вимушений був самотужки визначний час боротись проти гітлерівської окупації і по цьому була утворена УПА в 1942р. Після початку Другої Світової війни, при окупації Україні і півдня срср логістика гітлерівців була прокладена в Україні. Утворена в 1942 р. армія УПА руйнувала логістику гітлерівців. Несподівно, що «успіхи срср» у війні з Гітлером розпочалися після як була утворена в Україні армія УПА в 1942 р.! Діяння військ УПА по звільненню Україні від гітлерівської окупації істотно допомогли срср здолати Гітлера! Але після Другої Світової війни советська пропаганда ігнорувала заслугу УПА по звільненню Україні від гітлерівської окупації так як ігнорувала визначальну допомогу США по Ленд-лізу! Тому твердження Польщі що поляки «не визнають УПА борцями за свободу України» безглузді і не відповідають історичним фактам (ОУН і УПА утворені в різних умовах). Війська УПА не воювали проти Польщі як держави, «Волинський конфлікт» між УПА і польською Армією Крайова в 1943р. це регіональний конфлікт але не війна УПА проти Польщі як держави. Війська УПА жадали б співпраці з поляками тому що Україна і Польща були окуповані загальним ворогом Гітлером. Чому тоді стався конфлікт між УПА і Армією Крайова в 1943р. що назвали «Волинською трагедією»? Якщо УПА воювали проти військ Гітлера в 1943р. але проти кого воювала Армія Крайова? Якщо Армія Крайова воювала проти УПА в 1943р.? Але в 1943рр. вся Польща була окупована на 100% Гітлером і якщоб Армія Крайова воювала водночас проти військ Гітлера і проти військ УПА, то це безглуздя і в цьому нема логіки, тому що Армії Крайова треба було вишукувати союзників щоб воювати проти військ Гітлера але не воювати ще проти тих хто також воював проти Гітлера! Через випадки, що в Армії Крайова співпрацювали з військами Гітлера і отримувала від військ Гітлера зброю і «операція» Армії Крайова проти УПА в 1943р. це могло бути через жадання Гітлера знищити УПА, тому що УПА почала знищувати логістику Гітлера в Україні з 1942р. і це вчинило поразку деяких військ Гітлера в 1942-1943р. в війні з срср! Тому в УПА уявляли якщо Армія Крайова почала воювала проти УПА в 1943р, тоді Армія Крайова співпрацює з Гітлером і тому УПА також почали воювати проти Армії Крайова в 1943р. і по цьому стався «Волинський конфлікт» в якому загинули поляки і українці (від 20000 до 40000 поляків і від 15000 до 25000 українців, тому це не «геноцид»). Але як сталось що Армія Крайова спочатку воювала проти Гітлера, потім Армія Крайова почала воювати проти УПА, яка також воювала проти Гітлера? Гітлер знав що «східні території Другої Польської Республіки» в Польщі уявляли польськими, тоді Гітлер ймовірно запропонував Армії Крайова вернути ці території Польщі в обмін на співпрацю Армії Крайова з Гітлером проти військ УПА! Тому в Армії Крайова могли при цих обставинах почати воювати проти УПА в 1943р., тому що керівництво Армії Крайова навряд чи під окупацією Гітлера почали б воювати ще проти військ УПА яки також воювали проти Гітлера! Доказом ймовірної співпраці Армії Крайова з військами Гітлера є арешт головнокомандувача Армії Крайової генерала Стефана Ровецького 30 червня 1943р. по вказівці агентів гестапо яки діяли в Армії Крайова з 1942р. але репресій проти інших «обласних» керівників Армії Крайова не було в 1943р., тому що ті ймовірно співпрацювали з військами Гітлера. Генерала Стефана Ровецького завезли в Берлін де його допитував Генріх Гіммлер і пропонував співпрацю проти військ УПА, але Ровецький відмовився і його ув’язнили. В Армії УПА в Другі Світові війні був вибір і якщоб армія УПА булаб в союзі з Гітлером, тоді ймовірно що Гітлер не програв би в 1945р. (і невідомо скільки часу ще продовжувалась б Друга Світова війна), тому що Армія Гітлера була потужна в 1941р. але в війні з срср логістика військ Гітлера в 1941-1943рр. була прокладена по території України на понад 1000км і без знищення логістики здолати Гітлера булоб суттєво важче. Тому звинувачення УПА в «геноциди» поляків не відповідає історичним фактам, тому що війська УПА більше воювали проти військ Гітлера. В срср після Другої Світової війни советська пропаганда ігнорувала заслугу УПА по звільненню Україні від гітлерівської окупації і в загальному здоланні Гітлера в Другі Світові війні був також внесок УПА, але заслугу УПА в срср ігнорували як ігнорували в срср визначальну допомогу США по Ленд-лізу і звинувачували УПА в «націоналізмі». Але із-за «націоналізму» УПА, українці не стали співпрацювати з Гітлером і не здавалися без бою в полон військам Гітлера, як це робили советські війська в 1941-1942рр. яких було понад 4 мільйона советських полонених в 1941-1945рр. Гітлер програв Другу Світову війну тому що 1) Гітлер не врахував велетенську допомогу США по Ленд-лізу для срср зброєю і іншими товарами. Якби США не постачали збою до срср в Другі Світові війні, тоді Гітлер ймовірно не програв би в 1945р. (і невідомо скільки часу ще продовжувалась б Друга Світова війна) 2) Гітлер не врахував що на окупованої території України йому не удасться утворити мільйонну армію, яку Гітлер планував послали воювати проти Сталіна. Тому після окупації України Гітлером достатньої кількості рабів в Україні не віднайшлося, щоб утворити армію. Якби українці були б «денацифікованими» рабами, то Гітлер утворив би з таких рабів мільйонну армію (тому що кинути раби всякчас переходять до нового господаря) і Гітлер послав б їх воювати проти Сталіна і Гітлер не програв би війну в 1945р.! Але українці вибрали бути вільними людьми і утворили в окупації армію УПА в 1942 р. і тому Гітлер програв в 1945р.! В Другі Світові війні Україна втратила 8-10 мільйонів українців, військових і цивільних! Тому звинувачення УПА в «геноциди» поляків безглузді і ігнорують суттєво більші втрати поляків від Гітлерівських військ і від Сталінських військ чим від військ УПА і це зневага до 5-6 мільйонів загиблих поляків від Гітлерівських військ і від Сталінських військ!
  15. Спецоперація СБУ зі знищення бомбардувальників рф 1червня 2025р. вимушена тому як з цих бомбардувальників путіністи вбивали жінок, дітей і пенсіонерів в Україні. Спецоперація СБУ зі знищення бомбардувальників рф 1червня 2025р. вимушена тому як з цих бомбардувальників путіністи вбивали жінок, дітей і пенсіонерів в Україні. Але називати цю Спецоперацію СБУ 1червня 2025р. зі знищення бомбардувальників рф як «Перл-Харбор для рф» безглуздо і це маніпуляція. Напад на Перл-Харбор в 1941р. це початок агресії проти США але Спецоперація СБУ зі знищення бомбардувальників в рф 1червня 2025р. це не початок агресії проти рф, це захист України від агресора рф, тому як рф втілює агресивну війну проти України з 24лютого 2022р. і ця спецоперація СБУ зі знищення бомбардувальників путінської агресивної рф - для демілітаризації путіністів. Якщо вчиняти паралель з «Перл-Харбором в 1941р.» в путінські війні рф проти України з 2022-2025рр., тоді «Перл-Харбор в 1941р.» буде напад рф на Україну 24лютого 2022р., але не Спецоперація СБУ 1червня 2025р. проти агресора – рф ! путін назвав знищення бомбардувальників рф 1червня 2025р. «ескалацією» але це путінська брехня, тому як знищення зброї агресора це не «ескалація», це демілітаризація агресора. Після демілітаризації агресора примусово, агресор уповільнить кількість бомбардувань України тому знищення бомбардувальників в рф це змушення рф до миру але не «ескалація»! Ескалація в путінскькі війні росії проти України це постачання з Кндр до рф ракет, артилерії і постачання «шахедів» і ракет з Ірану до рф, і цю зброю рф використовує проти жінок, дітей і пенсіонерів в Україні! Україна моглаб ще до 24лютого 2022р. вчинити знищення бомбардувальників в рф так само як це було вчинено 1червня 2025р. але Україна цього не планувала до 24лютого 2022р. тому як Україна не агресор, агресор це путінська рф! Спецоперація СБУ 1червня 2025р. доказує що Україна демілітаризує рф для запобігання агресивним планам путіна, які путіністи втілюють з 2014р.! путіністи це пірати і терористи які планували захоплення України і треба допомагати Україні перемогти агресора – рф. Щоб путін не говорив для виправдування агресії рф проти України, путін бреше, тому як після путінської агресії 2022р. викрилось що путіністів не цікавило здолання «проблем» на Донбасі і в Криму, путіністи насправді жадали військового захоплення України для того щоб мобілізувати українців в армію рф і почати військове захоплення Східної Європи і інших, щоб встановити там диктатури, підлеглі путінському режиму! Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава всім хто допомагає Україні перемогти путінську банду вбивць жінок, дітей і пенсіонерів!
×
×
  • Создать...