Я зробив висновок з тестів в мережі Шелл недооцінена моторна олива. При більш доступній ціні шелл показує кращі показники, як не дивно. Думаю що це пов'язано з тим що Шелл сам виробляє базову оливу. Наступний раз хочу взяти собі Ultra ECT C2/C3 0W-30 спробувати.. В тестах вона гарно себе показала, та й люди наче хвалять.
Да, код в мене теж був, перевірку пройшов, буду знати що фольги там не має бути. Було б круто як би Шелл зняли ще ролик з відмінностями окрім кода між оригінальною оливої і підробкою. Наступний раз замовлю в Original helix store.
Підкажіть будь ласка такий момент, а в Шелл має бути захист з фольги під кришкою чи ні? Купив собі Shell Helix Ultra 5W-30 по акції 5л за ціною 4л. Відкрив кришку, а там немає захисту...