ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
-
Публикации
9 -
Зарегистрирован
-
Посещение
-
Дней в лидерах
1
Тип публикации
Профили
Блоги
Форум
Календарь
Галерея
Файлы
Магазин
Все публикации пользователя Yanonis
-
Ну родич лікувався то вже 5 років не п'є багато чого залежить від людини і конкретної ситуації
-
Подскажите какую машину лучше выбрать для новичка
Yanonis ответил в тему пользователя ravtokiev в Авто форум
мерседес 98 року буде важно знайти дивіться авто не старше 2008 року -
Що за топ без Хенкука і Кумхо?
-
Я зробив висновок з тестів в мережі Шелл недооцінена моторна олива. При більш доступній ціні шелл показує кращі показники, як не дивно. Думаю що це пов'язано з тим що Шелл сам виробляє базову оливу. Наступний раз хочу взяти собі Ultra ECT C2/C3 0W-30 спробувати.. В тестах вона гарно себе показала, та й люди наче хвалять.
-
Да, код в мене теж був, перевірку пройшов, буду знати що фольги там не має бути. Було б круто як би Шелл зняли ще ролик з відмінностями окрім кода між оригінальною оливої і підробкою. Наступний раз замовлю в Original helix store.
-
мені здається найбільш перспективна тема це ІТ в перспективі.. бо з економікої таке
-
Я штатною користуюсь і мені вистачає все же від авто залежить у німців непоганий захист штатним іммобілайзером а ось корейці і японці вразливі.
-
Та зараз страховку легко оформити онлайн, особливо якщо вже раз заповняв і не треба повторно вбивати дані.
-
Підкажіть будь ласка такий момент, а в Шелл має бути захист з фольги під кришкою чи ні? Купив собі Shell Helix Ultra 5W-30 по акції 5л за ціною 4л. Відкрив кришку, а там немає захисту...