Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

gunner

Пользователь
 • Публикации

  163
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 Neutral

1 подписчик

 1. Не за те я заморочуюсь. А за те шо як можна таку низькопробну херню юзати, коли стільки якісного навколо. Рівень ювілею Партії Регіонів.
 2. Жесть. Куди я потрапив. Один кацапський шансон.
 3. Бред Піт і Кріштіану Роналду не рахуються.
 4. Хто б сумнівався. Але я про інше. Де неземне всепоглинаюче і всепрощаюче Кохання? Де Ангели і Божественна Насолода? Де Джейн Ейр?!
 5. Навіть не знаю що сказати...
 6. Прозріваю з дівок, як можна вестися на це мило і думати що це в житті так? Аністон в житті скільки мужиків поміняла? Штук 60? Це вірність, повага, турбота, кохання до гроба? Сміхота.
 7. gunner

  Державна мова

  Якщо на Троєщині свободівець виграв, що тут говорити вже про Київ. Київ - столиця України, а не Малокацапщини.
 8. gunner

  Державна мова

  Нащо вам цим цікавитись? Думаєте це якась оаза в місті?
 9. gunner

  Державна мова

  Магирус, шось не в тему базариш.
 10. gunner

  Державна мова

  Скільки можна ці дитячі пости плодити? "Стрелять в спину", "сидеть в схроне", рівень пісочниці. І взагалі, якщо тобі щось не подобається - то треба щось протиставляти. А то я дивлюсь ти самий хитрови****ний - НКВС тобі не до вподоби, УПА теж не до вподоби, один ти гуманіст. Якби ти жив в ту епоху - то довелося б вибирати. Або в схроні сидіти, або в землянці (да-да, уявляєш, Червона Армія відсиджувалась в землянках). Дядьку, я в Києві працюю, в великій міжнародній фірмі. У нас весь колектив вболіває за "Свободу" на цих виборах. Прикинь? Так шо не корч тут з себе мати-героїню, розвелося чистоплюїв.
 11. Ну і прекрасно. Я наприклад домосід по суті, а жінка в мене навпаки вдома лиш би спала і милася. А були б обоє домосіди - вже відпав конфлікт інтересів.
 12. Згоден. А тут знову стереотипи пішли. Жінка що, спаніель, що її вигулювати треба? Якщо є спільні інтереси - то само собою все виходить. Люблять обоє виставки - класно, пішли на цікаву виставку, і т.д.
 13. Як не страшно, але це правда.
 14. Ну це як на кого потрапиш. Насправді таких людей самих не сприймають серйозно і кидають з такою ж частотою, як і вони кидають. Хто чого вартий. Да, але в чому тут власне зло? Величезне всеперемагаюче кохання до гробу - чи виявлене воно наукою і чи підтверджене фактами?
×
×
 • Создать...