Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Slavik...

Читатель
 • Публикации

  15
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Neutral
 1. про Стаса Михайлова круто сказано)))):класс:
 2. все залежить не тільки від розміру.(аналогії які одразу проводяться) необхідно врахувати фактори - чи важка це робота, чи розвиває вона тебе як особистість, чи вчить чомусь новому, ну і звичайно чи є можливість потім вирости в цій же компанії до більш високої-оплачуваної посади
 3. ну звичайно, шкарпетки до пари мають бути...ще й не рвані бажано:да: тому шкарпетки важче вибрати.
 4. Slavik...

  Палата № 6

  Поруччик, а когда у вас был последний сексуальный контакт? - последнего, надеюсь еще небыло...
 5. невже дійсно комусь складно?? - ніколи навіть над цим не задумувався... якщо відчуваю що не правий - звичайно вибачитися потрібно, а часто буває що дівчині це просто приємно....то чому ні?)
 6. Slavik...

  Як далі бути ?

  вибач, не читав попередніх постів-порад, тому одразу напишу що думаю - друже, ти не ображайся, але в 22 роки може тобі не зовсім правильно уявляється ідеальний секс? може їй банально не подобається, або набридла одноманітність.... RTFM і буде тобі щастя:банан:
 7. здесь все от человека зависит...для меня ароматотерапия тоже, например неприемлима, аромо-палочки только на истинного любителя.
 8. Вы безусловно правы. У каждого есть свой проверенный способ. Но приятный-расслабляющий массаж, это не тольно лучший вариант для снятия усталости, но и очень полезная процедура.(нервы-кожа-обмен веществ...) Сами знаете, массаж это не только ценный мех...
 9. всім привіт, хочу подати об"яву, знайшов звичайно через гугл
×
×
 • Создать...