Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Low

Пользователь
 • Публикации

  20
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Neutral

О Low

 • День рождения 14 июня
 1. Low

  Мужчина на кухне.

  Вот-вот, не даром мы одну картинку на аватар поставили. Я тоже мясо готовлю прекрасно))
 2. Low

  Мужчина на кухне.

  Полностью согласен! Недаром лучшие повара в мире - это мужчины! Если уж и учатся готовить, то доводят дело до совершенства!
 3. Low

  Курить - здоровью вредить

  Підтримую. Це набагато ефективніше, ніж підвищувати ціни. До того ж читання - це вклад у розвиток особистості. Але для того, щоб це зробити, треба мінімально напрягтись. А це для більшості людей це непосильна задача.
 4. Low

  Начало бизнеса

  А мене друзі, у яких є бізнес у Києві всі в один голос відмовляють не починати свій, тому що за їх словами розпочинати в нашій державі свою справу - це суїцид. Чи це правда?
 5. Low

  Должна ли женщина работать?

  Часто буває, що жінка заробляє навіть більше, ніж чоловік. І що, це для когось є проблемою? Я вважаю, що це навіть добре, щоб підштовхувати чоловіка до пошуку кращої роботи.
 6. Low

  Расставание

  Ага. Але помилка у тому, що Ви самі вирішили, що дах не проти:гг:
 7. Low

  Курить - здоровью вредить

  Було би весело, якби не було так сумно Я вважаю, що варто було би рівень життя підіймати, а не ціни.
 8. Low

  Расставание

  Важко розлучатися зі своїм минулим, але майбутнє може бути кращим. Жити минулим означає ставити собі перепони на життєвому шляху. Дозволити собі таке можна хіба що після 70 років.
 9. Low

  Курить - здоровью вредить

  Отож. Але чи дійсно це буде достатнім стимулом для того, щоб кинути палити? Чи просто курці будуть витрачати більше грошей на цигарки?
 10. Low

  Расставание

  Ми самі обираємо формат відносин, хіба не так? Якщо так сталося, то в треба шукати причини в собі.
 11. Low

  Курить - здоровью вредить

  Я так зрозумів, що ця тема для приколу на форумі, а не для того, щоб поговорити про проблеми тютюнопаління та державної політики стосовно цієї проблеми. Дуже шкода.>:
 12. Low

  Рашка - "поток сознания"?

  Росіяни вже давно мають репутацію незрозумілих європейському сприйняттю малоосвічених пітекантропів. Пам'ятаєте "Умом Россию не понять"? Звідси і всі проблеми!
 13. Low

  Курить - здоровью вредить

  Наша економіка і так переживає не найкращі часи, а політика штучного підвищення цін призводить до збідніння населення і розвитку чорного ринку. Хіба це не насущні питання?
 14. Low

  Курить - здоровью вредить

  Мене бісить таке ставлення до народу. Чому ми повинні терпіти ці "реформи"? Поки уряд бавиться у "європейські ціни", контрабандисти із ДНР завозять до країни дешевий тютюн...
 15. Low

  Автофлудилка(до посинения)

  Вчора спостерігав з балкону, як якась мадам розвертається на невеликій ділянці у дворі. Сміявся так, що ледь не заплакав. 5 хвилин позитиву зробили мій день!) Частіше дивіться на жінок за кермом, але тримайтеся від них подалі!:попкорн:
×
×
 • Создать...