Читаю і думаю, що я правильно зробив, що не пішов шляхом пошуку, а зробив як радив мій кум, просто звернувся до студії ремонту і дизайну BORISSTUDIO, узгодив з ними весь план по ремонту і просто забув про все інше, далі все робили без мене, було лише пару дзвінків по уточненню кольорів і матеріалів і все, а я в цей час був вільний і зміг заробити грошей аби оплатити ремонт, це геніально, коли кожен робить свою роботу, ці хлопці профі, можу фото показати робіт, якщо цікаво.