Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

ToНюs

Пользователь
 • Публикации

  29
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Neutral

О ToНюs

 • День рождения 17.11.1985

Персональная информация

 1. ToНюs

  Закон-проти-закону.

  Якщо Ви більше любите дивитись фільми, ніж читати книжки, то Вам може знадобитись перегляд цієї кінострічки. https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Красуня
 2. ToНюs

  Закон-проти-закону.

  Згадала. Доповнення до статті: якщо Вам важко перевтілюватись у інший образ, варто прочитати роман "Повія" (Панас Мирний) і "Блеск и нищета куртизаток" (Оноре де Бальзак). https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Повія_(роман) https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Блеск_и_нищета_куртизанок
 3. ToНюs

  Закон-проти-закону.

  Пропозиція для пані. Раптом Вас цікавить класний вечір розваг з охайним ввічливим чоловіком, можете зв'язатись зі мною. Номер телефону чоловіка не дам, але зустріч можу влаштувати.
 4. Ще одна стаття про рольові ігри. Загальновідомий вислів між чоловіками: "Добре, коли дружина - господиня на кухні, леді - у гостях, і повія - у ліжку." Про категорію жінок, які заробляють гроші власним тілом, думаю, відомо більшості. І той факт, що на відміну від деяких європейських країн, в Україні це протизаконна діяльність - теж відомо. Не хочеться узагальнювати, але на мій погляд, у тих родинах, де наявність сексуальних стосунків у чоловіка залежить від фінансової складової, і де дружина періодично безпідставно відмовляє чоловікові у виконанні подружнього обов'язку, таке ставлення до сексу якраз нагадує проституцію. Філософія... Тим не менше, навіть якщо у родині зі взаєморозумінням все гаразд, можна додати невеличкої родзинки та якраз запропонувати своїй половинці рольову гру з подібними персонажами. І, звичайно, "оплата повії" може бути не лише грошима, а чергою миття посуду, прибирання житла тощо. Був у мене один випадок, коли на мої слова "Я - повія" я отримала відповідь: "Я з повіями не сплю". Ну, не спиш, так не спиш... Твоє право. Стосунки, про які йде мова, завершились давно, і не через мою ідею пограти у рольову гру... До речі. Хто сказав, що повія - це обов'язково жінка, а сутенер - чоловік? Розвиваючи фантазію, можна ці дві ролі поміняти місцями... і заплатити коханому у ліжку за секс. Головне, попередити, що це жарт. І такий формат рольової гри. Маєте бажання - підписуйтесь, далі будуть ще статті... 😉
 5. Якщо чесно, то я абсолютно спокійно ставлюсь до червоного кольору. БІльше того, люблю насичений синій, сірий, жовтий, чорний кольори. Але якось так складається, що відсотків 35% одягу в моєму гардеробі - червоного кольору. Мене іноді це саму дивує. Більшість книжок зі стосунків між чоловіками та жінками радять використовувати червоний колір, бо він найшвидше привертає увагу. З цим важко не погодитись. Але оскільки я тривалий час займалась і займаюсь пошиттям одягу, то можу з впевненістю сказати, що можна обрати інший відтінок з палітри та також бути у центрі подій. Знайшла цікавий колаж у папці з фото. Вам як? Подобається? Ви теж вважаєте, що червоний колір збуджує уяву?
 6. ToНюs

  Секс на первом свидании

  Я бажаю Вам визначитись з цією ситуацію та гармонії.
 7. ToНюs

  Секс на первом свидании

  Почитала деякі коментарі з цього приводу... І Вашу думку теж. Сформулюю так: я належу до тієї категорії жінок, які взагалі не люблять побачення. На побаченні, як правило, і чоловік, і жінка намагаються виглядати та поводитись краще, ніж вони є насправді, або взагалі іншими. І ніби ходиш на побачення, і ніби людина непогана, але... якось спілкування ніби йде повз тебе. А потім наступає момент, коли вже зустрічі тривають кілька місяців і треба якось визначатись. Ось саме такий розклад мені не цікавий. Я вважаю, що людину добре видно по роботі або у дозвіллі/хобі/інтересах (спільних чи ні - це вже інша мова). І про секс на першому побаченні скажу так: якщо людина приємна, то для чого відтягувати момент отримання задоволення? Через умовності (третє-п'яте побачення/три місяці спілкування/півроку/рік)? Ви ж погоджуєтесь з тим фактом, що не кожну людину Ви запросите на побачення (і не кожна людина на це побачення погодиться)? А значить, партнер(-ка) певний "відбір" вже пройшов(пройшла).
 8. Ну, це вже як китайці вигадали... ) В принципі, за бажання, ланцюжок можна замінювати.
 9. У одній зі статей у своєму блозі я вже згадувала, що люблю читати книжки. Деякі з видань у домашній бібліотеці перечитувала по кілька разів. І, власне, завдяки цьому маю досить розвинену уяву. У дизайні та пошитті одягу звичка креативити та вигадувати яскраві ідеї допомагає (це якщо на хвильку "перенестись" у мою професійну діяльність). Якщо прив'язуватись до блогу "Натхнення для дорослих (тільки 18+)", то мене тривалий час хвилювала і дещо пригнічувала думка людей, які говорять, що у шлюбі спілкування з партнером (-кою) стає буденним, затягує "сірість" й одноманітність. Я зі своєю фантазією та вміннями цьому лише дивуюсь. Коли я була студенткою, і вчилась на конструктора одягу, створювати одяг для рольових сексуальних ігор мені (та й більшості з оточення) не приходило у голову. Зрозуміло, що одна з причин - вік студентів. Інша ж - напружене ставлення до сексу у суспільстві взагалі. Але сьогодні я вже, на щастя, не студентка. Тому маю право робити те, що хочу і те, що мені цікаво. До Вашої уваги пропонується ескіз одягу для рольових сексуальних ігор категорії населення віком 18+. Це моя перша спроба роботи у даному напрямку. Про всяк випадок зауважу, що наручники з гральними сексуальними кубиками можна знайти у мережі супермаркетів "Аврора" та у секс-шопах Вашого міста.
 10. У одній з попередніх статей у цьому блозі я вже згадувала, що люблю читати книжки. Деякі з видань у домашній бібліотеці перечитувала по кілька разів. І, власне, завдяки цьому маю досить розвинену уяву. У дизайні та пошитті одягу звичка креативити та вигадувати яскраві ідеї допомагає (це якщо на хвильку "перенестись" у мою професійну діяльність). Якщо прив'язуватись до блогу "Натхнення для дорослих (тільки 18+)", то мене тривалий час хвилювала і дещо пригнічувала думка людей, які говорять, що у шлюбі спілкування з партнером (-кою) стає буденним, затягує "сірість" й одноманітність. Я зі своєю фантазією та вміннями цьому лише дивуюсь. Коли я була студенткою, і вчилась на конструктора одягу, створювати одяг для рольових сексуальних ігор мені (та й більшості з оточення) не приходило у голову. Зрозуміло, що одна з причин - вік студентів. Інша ж - напружене ставлення до сексу у суспільстві взагалі. Але сьогодні я вже, на щастя, не студентка. Тому маю право робити те, що хочу і те, що мені цікаво. До Вашої уваги пропонується ескіз одягу для рольових сексуальних ігор категорії населення віком 18+. Це моя перша спроба роботи у даному напрямку. Про всяк випадок зауважу, що наручники з гральними сексуальними кубиками можна знайти у мережі супермаркетів "Аврора" та у секс-шопах Вашого міста.
 11. ToНюs

  Питання 20-річної давності...

  В принципі, це так і буде відбуватись. (перша фраза). Абсолютно згодна з тим, що підлітки повинні мати уявлення про сексуальні стосунки та їх імовірні наслідки. В житті багато цікавого, окрім сексу, і цю справу можна відтягти до віку 18+ абсолютно спокійно.
 12. Моя найбільша проблема у віці 13-15 років була в тому, що суспільство осуджує сексуальні стосунки у підлітковому віці. І я з цим певною мірою погоджуюсь. Вагітність (що може трапитись при наявності сексуальних контактів) у ранньому віці, як правило, небажана. І це тягне за собою низку проблем, як для підлітків, так і для їх батьків. Бо більшість юних дівчат і хлопців уявлення не мають, як заробляти гроші та утримувати родину. Я вже мовчу про те, що практично ніхто не вміє готувати їжу і не прибирає у квартирі.... Звідси: рішення робити аборт чи народжувати; лишати дитину у себе чи віддавати у дитячий будинок. Мої батьки завчасно потурбувались про моє сексуальне виховання і придбали мені "Енциклопедію для підлітків". Саме тому я вважаю себе досить розбірливою у стосунках і я жодного разу не робила аборт. (Окрім того, що я взагалі вважаю цей вчинок злочином - зараз не про це...) Про що це я? Аааа... Сексуальні стосунки у підлітковому віці осуджує суспільство, мої батьки, закон тощо. Але я - дівчина гарна і увагою жодного дня не була обділена. Що робити моєму оточенню? І тут я плавно підхожу до суті статті. Усі (!) батьки моїх однокласників-хлопців повинні були потурбуватись про сексуальне виховання своїх дітей-підлітків та придбати їм мастурбатори (або секс-ляльки), щоб вони не чіплялись з непристойними пропозиціями, а вирішували свої особисті питання самостійно до певного часу. Але, як я роблю висновки, батьки моїх однокласників - такі ж рідкісні гості секс-шопів, як і більшість людей у моєму оточенні, то до цього просто ніхто не додумався. А я не мала права відвідувати секс-шоп у віці 13-15 років, і тим паче не мала права продавати/рекомендувати мастурбатори (секс-ляльки) своїм однокласникам-хлопцям (Бо це теж було б порушення законодавства). На сьогодні це все, що я хотіла сказати. Якщо Ви маєте бажання - підписуйтесь, далі будуть ще статті.
 13. З питання сітьового маркетингу. Справа в тому, що Вас наймають у компанію, щоб Ви поширювали інформацію про конкретний бізнес та продукцію, паралельно при цьому купуючи товари цього виробника. Як виявляється, у подібних схемах вартість товарів вище, ніж на аналогічну проудукцію у виробників-конкурентів. От, і виходить, що всі кошти, які Ви заробляєте та бонуси Ви витрачаєте на продукцію компанії. І в результаті у Вас на рахунках - нулі (або мінімум коштів), через що здається, що грошей Ви не заробляєте взагалі. У сітьовому маркетингу реально заробити лише в тому випадку, якщо не вестись на пропозиції "2 туші, а в подарунок третя" (при тому, що у Вас у шухляді вже десяток лежить) або купіть цю сумочку за 719+ гривень (якщо її реальна ціна - 340 грн максимум, бо шкірзамінник). Тобто "продавати" лише інформацію про продукцію, показувати каталоги, при цьому не набирати зайвих речей. Свою першу туш "Oriflame" я купила ще школяркою, років у 15... Після того придбала ще 2 губних помади, 2 туші, крем та у мене є окуляри від Oriflame. Періодично я пишу об'яви-рекламу. Але! Я реально не витрачаю сотні гривень на косметику, бо в Полтаві я можу у будь-який момент знайти консультанта Oriflame, і обрати той товар, який є в наявності, або (за потреби) почекати пару тижнів. Це стосується й інших сітьових маркетингів. Загалом, це, мабуть, тема для цілої статті. Вам успіхів у пошуках заняття, яке буде для Вас вигідним!
 14. Думаю, відповідь на питання вже не на часі, але напишу, раптом зараз теж хтось вагається з вибором. КПІ вважається одним з кращих ВНЗ в Україні. Університет ім.Т.Г.Шевченка у 200 кращих університетів Європи.
×
×
 • Создать...