Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ ПО 15 МАЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

ToНюs

Пользователь
 • Публикации

  29
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Neutral

О ToНюs

 • День рождения 17.11.1985

Персональная информация

 1. ToНюs

  Секс на первом свидании

  Я бажаю Вам визначитись з цією ситуацію та гармонії.
 2. ToНюs

  Секс на первом свидании

  Почитала деякі коментарі з цього приводу... І Вашу думку теж. Сформулюю так: я належу до тієї категорії жінок, які взагалі не люблять побачення. На побаченні, як правило, і чоловік, і жінка намагаються виглядати та поводитись краще, ніж вони є насправді, або взагалі іншими. І ніби ходиш на побачення, і ніби людина непогана, але... якось спілкування ніби йде повз тебе. А потім наступає момент, коли вже зустрічі тривають кілька місяців і треба якось визначатись. Ось саме такий розклад мені не цікавий. Я вважаю, що людину добре видно по роботі або у дозвіллі/хобі/інтересах (спільних чи ні - це вже інша мова). І про секс на першому побаченні скажу так: якщо людина приємна, то для чого відтягувати момент отримання задоволення? Через умовності (третє-п'яте побачення/три місяці спілкування/півроку/рік)? Ви ж погоджуєтесь з тим фактом, що не кожну людину Ви запросите на побачення (і не кожна людина на це побачення погодиться)? А значить, партнер(-ка) певний "відбір" вже пройшов(пройшла).
 3. З питання сітьового маркетингу. Справа в тому, що Вас наймають у компанію, щоб Ви поширювали інформацію про конкретний бізнес та продукцію, паралельно при цьому купуючи товари цього виробника. Як виявляється, у подібних схемах вартість товарів вище, ніж на аналогічну проудукцію у виробників-конкурентів. От, і виходить, що всі кошти, які Ви заробляєте та бонуси Ви витрачаєте на продукцію компанії. І в результаті у Вас на рахунках - нулі (або мінімум коштів), через що здається, що грошей Ви не заробляєте взагалі. У сітьовому маркетингу реально заробити лише в тому випадку, якщо не вестись на пропозиції "2 туші, а в подарунок третя" (при тому, що у Вас у шухляді вже десяток лежить) або купіть цю сумочку за 719+ гривень (якщо її реальна ціна - 340 грн максимум, бо шкірзамінник). Тобто "продавати" лише інформацію про продукцію, показувати каталоги, при цьому не набирати зайвих речей. Це стосується й інших сітьових маркетингів. Загалом, це, мабуть, тема для цілої статті. Вам успіхів у пошуках заняття, яке буде для Вас вигідним!
 4. Думаю, відповідь на питання вже не на часі, але напишу, раптом зараз теж хтось вагається з вибором. КПІ вважається одним з кращих ВНЗ в Україні. Університет ім.Т.Г.Шевченка у 200 кращих університетів Європи.
 5. Власне, я так довго і не втрачала дівочу пліву через те, що у юності читала про телегонію. Якщо питання розглядати з точки зору сумбурності сексуальних стосунків зараз та кількості одружень/розлучень у конкретних людей та народження дітей у різних шлюбах, то може це зараз і не надто актуально.
 6. Та можу й вареники... Сезон вишень вже потроху проходить.
 7. З вишневим варенням та млинцями. Галушки у Полтаві - фірмова страва.
 8. Більшість чоловіків вважають, що оральні пестощі - одна зі складових гармонії у подружніх стосунках та сексі. Тож, вірогідно, якщо є такі курси, значить, це реально комусь потрібно)))
 9. Даремно я раніше не тусувалась на цьому форумі. Тут, виявляється, доволі цікаво.
 10. Мої вітання, Київе! Мене звати Тетяна, я - полтавка, вчилась у столиці України в Київському Національному університеті технологій та дизайну. Припускаю, що мене тут впізнають. Хто впізнав - тим особливий привіт! Запрошую усіх охочих відвідати Полтаву! Мене заблокували на де я працювала та проводила час крайні 7 років. Тому вирішила знайти собі нове місце для дописів у блог. Знайшла Ваш сайт через Google.
×
×
 • Создать...