Я вважаю, що алкоголь- зло. І непотрібно взагалі його вживати, особливо якщо трапляються " провали пам'яті". Скільки вам років? Я в 30 років вирішила для себе, що кидаю палити і не хочу пити, хоча " суспільство " так не вважало. І я не змогла. Палила і ругала себе. Але коли завагітніла, то все.крапка. Дитині вже 2 рочки, а я і думати не хочу про ці всі " прелесті".
Всьому своя година. Поговоріть зі своїм хлопцем, якщо він вас кохає, то прийме таку, яка ви є.