Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
Людмилочкаа

Что делать? Как понять мужа?

Рекомендованные сообщения

абсолютно несложно) по крайней мере в моем случае - он не требует же от меня точно такое же отношение) единственное условие - не трогать его рабочий стол)

Ну що ж - вам пощастило. Але, погодьтесь, таких чоловіків один на міліон.

Від дістався вам, всі інші жінки мають навчитися жити з другими

Поделиться сообщением

Реклама: Круизный клуб INCRUISES приглашает желающих отдыхать красиво и с хорошими скидками. Есть также возможность построить свой бизнес и хорошо зарабатывать. Обращаться к Натта

с мамой у меня неплохие отношения, не идеальные, но в наши с мужем отношения никогда не лезла...я не удивлена что муж запустил дом, я удивлена что когда мы жили вместе его родители глаз с нас не спускали, продохнуть нельзя было от их визитов и советов, а теперь когда сын один то даже не знают что он например курит в доме не слезая с кровати(если бы маменька узнала, то была бы в шоке)

Поделиться сообщением

Хороший психолог нікого не покалічить, а баришню в положенії дуже навіть заспокоїть.

а что такие есть?)

по опыту знакомых - рекомендации и т.д. - но семей там уже нет..

я удивлена что когда мы жили вместе его родители глаз с нас не спускали, продохнуть нельзя было от их визитов и советов, а теперь когда сын один то даже не знают что он например курит в доме не слезая с кровати(если бы маменька узнала, то была бы в шоке)

ой да ладно)

все она знает)

когда куришь в доме, то запах долго не выветривается.

то у нее просто в приоритете пока, чтоб Вы не вернулись.

а сыночка - типа пускай пока наслаждается свободой от Вас)

вот пока и нет тех претензий.

Поделиться сообщением

а что такие есть?)

по опыту знакомых - рекомендации и т.д. - но семей там уже нет..

.

Є..є....

Моя знайома зверталась - їй дуже допоміг психолог.

У сина 2 викладача були дуже хороші - тих хлопчиків-випендрьожників як горішки лузгали.

За 3-5 хвилин роги будь-кому обломували.

Людмилочці потрібен психолог, та ще й дуже дорогий. Бо те, що дають безкоштовно - ніколи не цінується. А те, що за великі гроші - то ОООООО!!!! мудрість примудрєйшая.

Їй потрібно пояснити, що або вона навчиться терпіти недоліки в людині, любити і поважати (особливо поважати) чоловіка, незважаючи на його недоліки, або так і житиме з мамою.

Будуть гризти одна одну як ховрашки, зате в хаті порядочок.

Поделиться сообщением

в мене немає коштів на хорошого психолога) у мене в приорітеті витрати на дитину....не правда чоловіків я поважаю, а от їх пародії поважати нічого, з мамою ми завжди були як "ховрашки" і не такий вже в нас і порядок, але я цього прагну)))......шановна пані Соєчка, я вдячна Вам за підтримку, і багато в чому ви безперечн праві,поважаю Ваш патрітизм, але манера Ваших висловлювань мені не подобається - дуже груба, я впевнена що ви є мамою саме сина, сама Ви є свекрухою, якби ви виховували донечку ви б зайняли зовсім іншу позицію, тому прошу Вас надалі в мою адресу висловлюватись ввічливо, або не висловлюватись взагалі)

Поделиться сообщением

Моя знайома зверталась - їй дуже допоміг психолог.

угу - реклама скоро пойдет?

кстати, а чего сын поперся в психологи?

как по мне - совсем не мужская профессия.

я впевнена що ви є мамою саме сина, сама Ви є свекрухою, якби ви виховували донечку ви б зайняли зовсім іншу позицію,

а мне куда?)))

у меня и сын, и дочь)))

*а еще я циник-юрист)

Поделиться сообщением

Только хотела спросить когда о сыне будет молвить)))

Ему ж надо практиковаться, а желающих по-ходу нет

Поделиться сообщением

не спЫсуй))

я бы мог себя предложить на потренироваться, но боюсь шо у него стока денех нет)))

хорошие успокоительные дорогие))

Поделиться сообщением

що ви є мамою саме сина, сама Ви є свекрухою

ну и мне такое светит) я мама сына) но свою свекровь видела последний раз лет 8 назад и ничуть не жалею) отдала ей ее сыночку со всеми манатками - и только рада, что их нет больше в моей жизни) а то и похудал ее сыночка со мной бедняга)) так пускай откармливает сама и подтирает .опу дальше)) мне это давно неинтересно)) и алименты не платит - все ждет "что приползу обратно" )) а я ж так ползу - аж вон коленки стерлись))))

а нормальному мужчине и чужой ребенок не помеха! главное, не зациклиться на прошлом и спокойно жить настоящим)

Поделиться сообщением

аж вон коленки стерлись))))

хотел опошлить, но не буду)) :]

*а то "половин" твой жутко рЭвнивый))

Поделиться сообщением

хотел опошлить, но не буду))

*а то "половин" твой жутко рЭвнивый))

ты не приболел?))) когда это тебя такое останавливало?)

Поделиться сообщением

не спЫсуй))

Не поспеваю вумничать)))))

я бы мог себя предложить на потренироваться, но боюсь шо у него стока денех нет)))

Как там классика-пусть на кошках тренируется(с))

С мамой в тендеме)))

Невесток мамаша доводит до нервного тика, а сынок излечивает ))

Поделиться сообщением

ты не приболел?))) когда это тебя такое останавливало?)

ну припекло уже - но я в тени уселся с ноутом))

но пошлить не буду - жёны коллег для меня табу)

Поделиться сообщением

С мамой в тендеме)))

млятьььь - я валяюсь)))

семейный бизнес)

насчет "излечивает" не уверен)

Поделиться сообщением

в мене немає коштів на хорошого психолога) у мене в приорітеті витрати на дитину....не правда чоловіків я поважаю, а от їх пародії поважати нічого, з мамою ми завжди були як "ховрашки" і не такий вже в нас і порядок, але я цього прагну)))......шановна пані Соєчка, я вдячна Вам за підтримку, і багато в чому ви безперечн праві,поважаю Ваш патрітизм, але манера Ваших висловлювань мені не подобається - дуже груба, я впевнена що ви є мамою саме сина, сама Ви є свекрухою, якби ви виховували донечку ви б зайняли зовсім іншу позицію, тому прошу Вас надалі в мою адресу висловлюватись ввічливо, або не висловлюватись взагалі)

Вибачте, якщо я видаюсь вам грубою

Намагатимусь надалі пом"якшити свої висловлювання.

Разом з тим ви повинні зрозуміти в чому ви помиляєтесь. Навіть помиляєтесь ви не зі своєї вини.

Ви просто не мали змоги рости з батьком і бачити чоловіків зблизька.

Я ще не свекруха, син ще не одружений.

Проте я вже багато років теща. Із зятем своїм ми один одному жодного кривого слова не сказали. Дружимо, спілкуємось.

Дякувати Богу - немає в родині сварок.

У всіх чоловіків в моїй родині є багато недоліків. Але є дуже багато чудових, позитивних рис.

І вже моє особисте рішення - перетворити їхнє і своє життя на пекло, присікуючись до кожного з них щодня, чи зосередитись на позитивних якостях, виказувати їм свою вдячніть, повагу і любов.

Поделиться сообщением

)

Ну, по -перше, на моє переконання - це суто чоловіча професія.

Жінки емоційні.

По-друге, йому було байдуже де вчитися. Ми з чоловіком наполягали на тому, що вища освіта необхідна.

Психологія - був самий зручний для нього вибір.

Проте працювати за фахом не збирається. Чомусь йому це не подобається. (я толком і не розумію причину)

Поделиться сообщением

мати мого чоловіка теж чудова теща, а свекруха просто жахлива)...

є такий анегдот: зустрічаються дві подруги, одна іншу запитує:-як твоя донечка поживає,-та їй відповідає:- чудово!!! чоловік на руках носить, шуби з хутра дарує, на мальдіви на відпочинок возить!!!!, а подруга знову запитує:- добре, а син як?,- ой погано!!! жінка дуже розбещена,то наруках її носи, то шубу купи, то на мальдіви звози!!!

Поделиться сообщением

Ні.

Реклами не буде. Працює він в зовсім не за фахом і про психологію, нажаль, чути не хоче. Хоча закінчив навчання дуже добре.

Мені того шкода. Я часто його розпитую про всяке-різне.

Шкода, що не часто він розповідає/пояснює.

Стосовно "желающіх" - то тут вагон і малєнькая тєлєжка.

Всі мої подруги до нього звертаються зі своєю "дєпрєссиєй". Але перше, що студентів-психологів вчать - ніколи! ніколи! ніколи!!!! не працювати з рідними та друзями.

Тому всі ідуть в сад :]

Поделиться сообщением

я сподіваюсь Ви не такою будете) подумайте про це! а щодо чоловіків, хоч тато з нами і не жив, але я з ним спілкувалась по можливості, мене оточувало досить чоловіків, два дідусі, два маминих брати, тата моїх подруг,викладачі, однокласники, одногрупники і тд. і тп, я зустрічалась із хлопцями, тому можливість зрозуміти чоловічу психологію я мала, я ж не в лісі виросла))))

Поделиться сообщением

не спЫсуй))

як-так - трєніроваться?

Я щось таке читала, що ви десь далеко, де пісок, спека і много-много дікіх абєзьЯН.

Нє?

Поделиться сообщением

ну и мне такое светит) я мама сына) но свою свекровь видела последний раз лет 8 назад и ничуть не жалею) отдала ей ее сыночку со всеми манатками - и только рада, что их нет больше в моей жизни) а то и похудал ее сыночка со мной бедняга)) так пускай откармливает сама и подтирает .опу дальше)) мне это давно неинтересно)) и алименты не платит - все ждет "что приползу обратно" )) а я ж так ползу - аж вон коленки стерлись))))

а нормальному мужчине и чужой ребенок не помеха! главное, не зациклиться на прошлом и спокойно жить настоящим)

Дай Бог нам розуму, бути мудрими свекрухами.

Моя була якоюсь злобною фурією, та ще і донечка - стара дівка, додавала жаху.

Тепер все це забулося, обидві вже покійні, і, якби я не вимагала з чоловіка їздити до них на кладовище, ставити пам"ятники, доглядати, то він туди б і не поткнувся.

Він свою матір не любив і не поважав, але ніколи мене від неї не захищав.

Тяжко було.

Поделиться сообщением

Не поспеваю вумничать)))))

Как там классика-пусть на кошках тренируется(с))

С мамой в тендеме)))

чи не видається вам цей випад грубувато-невмотивованим?

Поделиться сообщением

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

• Создать...