Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
Людмилочкаа

Что делать? Как понять мужа?

Рекомендованные сообщения

мати мого чоловіка теж чудова теща, а свекруха просто жахлива)...

є такий анегдот: зустрічаються дві подруги, одна іншу запитує:-як твоя донечка поживає,-та їй відповідає:- чудово!!! чоловік на руках носить, шуби з хутра дарує, на мальдіви на відпочинок возить!!!!, а подруга знову запитує:- добре, а син як?,- ой погано!!! жінка дуже розбещена,то наруках її носи, то шубу купи, то на мальдіви звози!!!

 

Тут така річ, Людмилочка... я жінка, теж емоційна, теж не ідеал, яка вживеться будь з ким.

Але навіть мого жіночого розуму вистачає на прості речі.

Наприклад переконання в тому, що діти повинні жити окремо.

 

Дочка живе окремо, для сина ми вже придбали квартиру, тож, на одній кухні не будемо товктись.

Якщо вона мені не сподобається - то не ходитиму туди - та й по всьому.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
energoone.com.ua

тим більше я знаю приклади де дівчата котрі зростали без тата створили міцні родини, а є такі котрі росли у повних сім'ях а їх сімейне життя не складається добре або довго не можуть вийти заміж, я думаю накладати тавро не варто, я дійсно вважаю що краще зростати в родині де є наприклад лише мама, ніж у сім'ї де хтось із батьків алкоголік, чи де постійні сварки і приниження

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Я щось таке читала, що ви десь далеко, де пісок, спека і много-много дікіх абєзьЯН.

ну он же там не навсегда))) силовик - не он выбирает свое месторасположение) пусть лучше будет среди обезьян пока, чем опять АТО...

Працює він в зовсім не за фахом і про психологію, нажаль, чути не хоче. Хоча закінчив навчання дуже добре.

получается просто занимал чужое место бюджетное? тоже как-то .....

Ну, по -перше, на моє переконання - це суто чоловіча професія.

Жінки емоційні.

но в основном туда идут девушки) у нас вон в школе не успевают меняться) все злобные тетки-одиночки почему-то.. пришлось написать в школе - что запрещаю вообще психологам общаться с моим ребенком.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
млятьььь - я валяюсь)))

семейный бизнес)

насчет "излечивает" не уверен)

Ага, потому и " ще не свекруха " )) нашо им заикающиеся))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

от бачите, ви вже налаштовані на те що дружина вашого сина може вам не сподобатись, а якщо їм потрібна буде ваша допомога, все одно будете гордо тримати відстань, так не можна, ви повинні її полюбити як зятя свого, як доньку і як сина, бо це теж буде чиясь дитина

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
я сподіваюсь Ви не такою будете) подумайте про це! а щодо чоловіків, хоч тато з нами і не жив, але я з ним спілкувалась по можливості, мене оточувало досить чоловіків, два дідусі, два маминих брати, тата моїх подруг,викладачі, однокласники, одногрупники і тд. і тп, я зустрічалась із хлопцями, тому можливість зрозуміти чоловічу психологію я мала, я ж не в лісі виросла))))

 

все не те.

Дідусі жили з вами в одній квартирі?

Є речі, які важливі для дитини до 3 років.

До 5-6.

Ви не мали змоги спостерігати недоліки чоловіків. Вони зовсім інші, ніж ми.

Не мали змоги спостерігати терпіння мами, яка щось змовчить, щось пояснить, десь згладить ситуацію.

Це не просто. Цьому треба вчитися.

 

Викладачі-сусіди - це просто чужі дядьки. Це не те.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
от бачите, ви вже налаштовані на те що дружина вашого сина може вам не сподобатись, а якщо їм потрібна буде ваша допомога, все одно будете гордо тримати відстань,

там не просто "тримати відстань" будет, а еще и будут попрекать что живет в их в квартирке - т.е. пришла на все готовое)) да и сыночке уже жилье подсуетили - не он заморачивался вопросом куда если что жену привести))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

мама з татом розлучилися коли мені було 6, і так один дідусь жив з нами в будинку(я зростала не в квартирі а вприватному секторі), деякий час і брат моєї мами проживав з нами

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Ага, потому и " ще не свекруха " )) нашо им заикающиеся))

 

Хто заікається?

 

Моєму сину 23 роки, тому "ще не свекруха".

Чому ви така злостива?

 

Він вважає, що одруження це серйозно, на все життя . Тому шукає справжнє кохання.

Я зустрічаю своїх однолітків, балакаєм , те-се, питаю - "син вже одружений?"

І відповідь завжди одна і та ж "Вже і розвівся!!!"

Причому кажуть це з якоюсь гордістю. Як досягнення...

Мене це завжди аж відсахне... Залишились діти без батька, це жахливо.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а терпінню моєї мами я можу просто позаздрити......прошу досить копати під мене,я вважаю що мене виховали достойною людиною з правильними життєвими цінностями, а мій чоловік і його батьки повелися зі мною підло, вони вдвох не дали йому і третини того виховання яке дала мені моя мама

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Чому ви така злостива?

а где там злость?) там сарказм)

Моєму сину 23 роки, тому "ще не свекруха".

ну да - парню рано еще. хотя сейчас если посмотреть, то многие только к 30 задумываются о семье.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
тим більше я знаю приклади де дівчата котрі зростали без тата створили міцні родини, а є такі котрі росли у повних сім'ях а їх сімейне життя не складається добре або довго не можуть вийти заміж, я думаю накладати тавро не варто, я дійсно вважаю що краще зростати в родині де є наприклад лише мама, ніж у сім'ї де хтось із батьків алкоголік, чи де постійні сварки і приниження

 

Так, безумовно.

Але є небезпека створити в своїй уяві образ "мужчіни, каторий должєн"

Завжди після слів "настоящій мужчіна іде слово "должєн".

Тому, надививишись на алкоголіка, дівчинка ненарадується на свого чоловіка, який не ідеальний, але ж хоч не такий.

 

Тобто уяви про "ідеального" небезпечні тим, що жоден під цей стандарт не підійде.

Життя, звісно, це підправить, корона трохи зсунеться, і жінка приходить до того, про що я писала - знаходить собі хоч якогось, хоч паршивенького, тримається за нього руками і ногами і каже "якби я першому догоджала так, як цьому, то ми б жили душа в душу"

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

)))) моєму чоловікові було лише 24 коли ми почали жити разом, але виявилось,що статевим життям ві почав жити в 13) і до мене в нього було три цивільних шлюби які тривали по декілька років, лстанній був з жінкою котра була роками як моя свекруха......але ж це так, ДРІБНИЧКИ, просто всі дівчатка погані, а синочку не щастить

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
ну он же там не навсегда))) силовик - не он выбирает свое месторасположение) пусть лучше будет среди обезьян пока, чем опять АТО...

 

получается просто занимал чужое место бюджетное? тоже как-то .....

 

но в основном туда идут девушки) у нас вон в школе не успевают меняться) все злобные тетки-одиночки почему-то.. пришлось написать в школе - что запрещаю вообще психологам общаться с моим ребенком.

У меня один пример.. была одноклассница В. Девочка своеобразная, училась, мягко говоря, не очень, не в силу лени своей, а вот.. ну не давалось ей и всё

После окончания школы, когда возник вопрос куда дальше топать, её занесло в психологи, и таки ж взяли, каааак..?

Не хочется обобщать, но у меня уже предвзятое отношение к такому образованию) ощущение, что когда не берут никуда-идут в психологи

Ещё хуже ,когда просто после курсов гордо величают себя знатоками людских душ

 

Хотя есть же и хорошие, люди годами совершенствующиеся и успешные в этом , но единицы, и самый главный показатель таких-успешные не только в профессии)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
ну он же там не навсегда))) силовик - не он выбирает свое месторасположение) пусть лучше будет среди обезьян пока, чем опять АТО...

 

получается просто занимал чужое место бюджетное? тоже как-то .....

 

но в основном туда идут девушки) у нас вон в школе не успевают меняться) все злобные тетки-одиночки почему-то.. пришлось написать в школе - что запрещаю вообще психологам общаться с моим ребенком.

 

 

Вчився він платно, нічиє місце бюджетне не займав.

Вчився дуже добре, тому останні два роки його перевели на бюджет, але ж , знов таки, нічиє місце не зайняв, бо був кращим, ніж ті, хто з нми на бюджет поступав.

 

ООО про жінок -психологів ви так не висловлюйтесь, бо Ніка дуже ображається:крутяшка:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я себе не виправдовую, я свідомо жила з чоловіком знаючи це все, прийняла,зрозуміла, вийшла за нього, і навіть завагітніти встигла, але ця моя наївність ні до чого хорошо не призвела, потрібно було мізками подумати і проаналізувати, що якщо чоловік у такому молодому віці вже настільки "досвідчений" це не добре

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
от бачите, ви вже налаштовані на те що дружина вашого сина може вам не сподобатись, а якщо їм потрібна буде ваша допомога, все одно будете гордо тримати відстань, так не можна, ви повинні її полюбити як зятя свого, як доньку і як сина, бо це теж буде чиясь дитина

 

 

Людмилочка, я вже вам писала - перший і основний постулат щасливої, самодостатньої особи -

НІХТО НІКОМУ НІЧОГО НЕ ПОВИНЕН.

 

Я хочу її полюбить, і не налаштована як єврейська мамаша "Что би ти там сєбє нє нашол - оно мнє ужє нє нравится".

Я дуже настраждалась від свекрухи, і не дай Бог мені хоч соту частину того зла вчинити, що вона.

Але якщо полюбити мені її не вдасться, то, принаймі, не сваритись.

 

Якщо буде потрібна допомога - допомагатимемо.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
там не просто "тримати відстань" будет, а еще и будут попрекать что живет в их в квартирке - т.е. пришла на все готовое)) да и сыночке уже жилье подсуетили - не он заморачивался вопросом куда если что жену привести))

 

 

 

а чому ви впевнені, що ми її попрікатимемо?

 

і що поганого в тому, що "подсуєтілісь"?

Дивно якось ви сприймаєте негативно прості хороші речі.

 

І мєсто чужоє занімал, і подсуєтілісь....

Чому вам хочеться побачити в цьому негатив?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
ООО про жінок -психологів ви так не висловлюйтесь, бо Ніка дуже ображається

она их ни во что не ставит))

Вчився дуже добре, тому останні два роки його перевели на бюджет, але ж , знов таки, нічиє місце не зайняв, бо був кращим, ніж ті, хто з нми на бюджет поступав.

круто)) а зачем учился, чтоб не отчислили и не призвали? и при этом по специальности работать не хочет) это и есть занимание чужого места.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

ООО про жінок -психологів ви так не висловлюйтесь, бо Ніка дуже ображається:крутяшка:

Очень странная фраза)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
а терпінню моєї мами я можу просто позаздрити......прошу досить копати під мене,я вважаю що мене виховали достойною людиною з правильними життєвими цінностями, а мій чоловік і його батьки повелися зі мною підло, вони вдвох не дали йому і третини того виховання яке дала мені моя мама

 

Хіба хтось сумнівається в вашій "достойності"?

 

Особисто я хочу висловити ту просту думку, що сімейне життя - це дуже багато терпіння.

І ще - я завжди за те, щоб сім"ї , а особливо з дітьми, не розпадались.

 

Ви запитали "что дєлать" відповідно я і намагаюсь щось порадити.

 

Я не "копаю під вас" . Я б хотіла, щоб у вас все налагодилось.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
У меня один пример.. была одноклассница В. Девочка своеобразная, училась, мягко говоря, не очень, не в силу лени своей, а вот.. ну не давалось ей и всё

После окончания школы, когда возник вопрос куда дальше топать, её занесло в психологи, и таки ж взяли, каааак..?

Не хочется обобщать, но у меня уже предвзятое отношение к такому образованию) ощущение, что когда не берут никуда-идут в психологи

Ещё хуже ,когда просто после курсов гордо величают себя знатоками людских душ

 

Хотя есть же и хорошие, люди годами совершенствующиеся и успешные в этом , но единицы, и самый главный показатель таких-успешные не только в профессии)

 

так.

Освіта вкрай погана.

З цим я згідна.

Якщо людина захоче справді стати фахівцем - в це треба вкладати дуже багато грошей.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Людмилочкаа, какой срок уже?) это ж самое чудесное время) меньше вообще о муже думайте.. пускай расшибается как хочет) клейма "разведенки" тоже бояться не стоит и что ребенок типа "без отца". лучше уж без такого.. поймете со временем - когда появится нормальный мужчина, который возьмет на себя заботу о Вас с малышом) не знаю почему, но мне мало верится что из муженька теперешнего выйдет что-то толковое..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
причому дізнавалась я про це поступово, невеликими порціями

 

і що????

І що, Людмилочка????

 

Я, наприклад, не хочу знати с ким спав мій чоловік до одруження.

Навіщо воно вам?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...