Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!
Дід Панас

Чим може загрожувати втрата особистих даних?

Чи можуть взяти на людину кредит, якщо мають ксерокопію паспорта і зразок підпису?  

 1. 1. Чи можуть взяти на людину кредит, якщо мають ксерокопію паспорта і зразок підпису?

  • Так
   0
  • Ні
   0


Рекомендованные сообщения

Скажіть но мені любі мої малята а також дорослі і досвідченні дяді тьоті, чим може загрожувати втрата особистих даних?

 

Поясню; працював я на різних роботах, відкривав карткові рахунки у різних банках, і всюди брали у мене ксерокопію паспорту ідентифікаційного коду, крім того всюди я підписував різні документи, той же дозвіл на обробку моїх індивідуальних даних. Так що й зразки підпису залишав.

 

Пригадую минулоріч прийшов я на одну фірму, здав всі ксерокопії порозписувався, і пішов проходити мед комісію, а медкомісію і не пройшов. І в чувака лишились усі мої дані, а він як я зрозумів працював в правоохоронних органах. Ну а хто у нас перші злодюги як не правоохоронці, а якщо він на мене кредитів набере? Поділився я своїми думками з дружиною, вона у мене юрист-менеджер, дружина заспокоїла,:де: каже що у банках дуже складна процедура для того аби взяти кредит і заочно, без того щоб був присутній клієнт кредит не видадуть.

 

Є у нашої сім’ї ще й знайомий один, бізнесмен, що раніше працював в органах, зі зв’язками. Думаю чи звертатись до нього чи ні, чи не засміє мене бува. :D А ви що порадити мої досвідчені дяді і тьоті?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А ось знову потрібно анкету заповнювати і надавати фізичній особі підприємцю, ну а там буквально усі мої данні, і навіщо йому стільки?

А в кінці ще й приписочка така під якою треба розписатись:

 

Я, ____________________________________________________________________________________________, реєстраційний номер облікової картки платника податків ______________, що є суб'єктом персональних даних, надаю фізичній особі-підприємцю Кххххххху Олександру Миколайовичу (реєстраційний номер облікової картки платника податків хххххххххх ) свою однозначну згоду

внесення змін та доповнень, включення до баз персональних даних будь-яких відомостей чи сукупності відомостей про мене з метою повноцінного надання мені послуг із посередництва у працевлаштуванні за кордоном, надання мені комплексу інформаційно-консультаційних та додаткових платних послуг. Надаю дозвіл на включення до бази персональних даних всього обсягу наданих мною персональних даних, зокрема (але не обмежуючись цим): прізвище, ім 'я, по-батькові, місце реєстрації та місце проживання, дата та місце народження, сімейний стан, відомості про родину, відомості про освіту, попередні місця роботи, досвід роботи, трудовий стаж, серії та номери належних мені документів, реєстраційний номер облікової картки платника податків, номери телефонів та електронної пошти, адреси акаунтів в соціальних інтернет-мережах, тощо).

 

Застережень стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних не маю. Строк зберігання персональних даних - 5 років з моменту їх надання суб'єктом персональних даних.

Права суб'єкту персональних даних регламентуються ст.8 Закону України "Про захист персональних даних" №2297- V I від 01.06.2010 року. Підпис суб'єкту персональних даних на цій згоді означає однозначну згоду із вищевикладеними умовами і підтвердженням того, що суб'єкту персональних даних роз'яснено ст.8 Закону України "Про захист персональних даних" текстуально.

 

Надана мною інформація є правдивою: ххххххххххх

 

 

Що сказати можете , чи не ризикую я серйозно?

Изменено пользователем 000
п.35

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
 • Создать...