Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.
Sylva

Не відчуваю себе жінкою

Рекомендованные сообщения

Доброго дня. Мені 27. Так склалось, що з хлопцем почали зразу жити, так як ми до того були знайомі рік, бо ми колеги по роботі. Перші два місяці просто метелики в голові і в животі. Так склалось, що від останніх відносин пройшло 4 роки. Я була і лишилась голодна на романтику, обнімашки-цілувашки. Перші два місяці отримувала ніжність в т.ч. інтимну близькість більше, чим могла подумати, і це мене цілком влаштовувало. Я відчувала себе бажаною. І в якийсь момент це все зникло. Я стала відчувати тотальну пасивність з його сторони. Квіти були лише тоді, коли він провинився. Цілувашок-обнімашок нема. Спирає все на втому на роботі. Я, як жінка, відчуваю себе просто нещасно, бо фінансово мені не допомагає (лише комуналка на ньому і їжа навпіл, сама свої потреби забезпечую) і в фізичному плані я не задоволена. Вже пів року разом живемо. Приходимо з роботи, вечеряємо. Він, тримаючись за живіт, моментально вирубається. Я же ж, чекаючи, коли зможу закрити очі і зустріти ранок, просто плачу по ночах від самотності. Що робити? Всі ці місяці думала, що якось адаптуюсь, притихомирю свої бажання, але розумію, що проти своєї натури не попреш. 

Поделиться сообщением

Цей період відносин проживає кожна пара. прочитайте Лобковського "Хочу и буду" він описує відносини між чоловіками. Вам потрібно заявити про свої побажання в голос, а не думати що хлопець здогадається. І звичайно вітається ініціатива з вашої сторони. Вийдіть із зони комфорту - вдягніть еротичну білизну, відчуйте себе спокусницею, чоловіки люблять ініціативних жінок. Якщо геть нічого не хочеться - сходіть до психотерапевта, мені в свій час він дуже допоміг. не пошкодуйте грошей і часу, якщо не можете сама розібратись в ситуації.

Поделиться сообщением

Доброго дня, подумайте та прослідкуйте, що змінилося у ваших стосунках. Які фактори впливають на вашого партнера та на вас, чого б вам хотілося. У відносинах на початку завжди багато пристрасті та уваги, але потім цього стає менше і це є нормально, якщо ви розумієте, що в інтимному плані все взагалі для вас погано, з партнером важливо поговорити відкрито на цю тему. Якщо навіть після розмови нічого не змінилося, важливо звернутися до психолога. Психолог може вас проконсультувати та допогти знайти причину низької сексуальної активності і ви зможете підняти полову активність і підтримувати її у тонусі. 

Якщо у вас немає знайомого психолога можу запропонувати свої послуги психолологічного консультування.

Поделиться сообщением

Очень и очень советую вам личную терапию. У меня 3 года назад с тогда еще парнем такая же ситуация была, прям слово в слово. Глубоко замужние подруги советовали, как "наказать", а психолог предложила вообще другой подход - и буквально за пару недель все наладилось. Если надумаете - вот тут отличные специалисты, рекомендую https://zebra-center.com/psikholog-kiyev

Поделиться сообщением

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

• Создать...