Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
ВНИМАНИЕ! С 15 АПРЕЛЯ 2020 НА ПОРТАЛЕ НЕ БУДУТ ДОСТУПНЫ ВСЕ ФОРМАТЫ ПЛАТНОЙ РЕКЛАМЫ.

Рекомендованные сообщения

Всім привіт, хтось купував бюджетну напівсинтетику Shell Helix HX6 10W-40? Обираю якесь не дуже дороге масло в Акцент 2007 року в районі 800-900 грн за каністру. Розлив не хочу принципово купляти на сервісах, бо я в ньому не впевнений. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Официальный поставщик афганских казанов ТОВ «Афганский Казан Украина» afgankazan.com.ua в Украине
🔥 Украинська стоматологія у Варшаві: https://wadental.pl/uk/ преміум обладнання та своя команда з України!
15.05.2023 в 18:01, Madmax сказал:

Всім привіт, хтось купував бюджетну напівсинтетику Shell Helix HX6 10W-40? Обираю якесь не дуже дороге масло в Акцент 2007 року в районі 800-900 грн за каністру. Розлив не хочу принципово купляти на сервісах, бо я в ньому не впевнений. 

За це не знаю, а ось Шелл HX7 5w30, пару років його беру задоволений, гарне мастило і ціна демократична,  так що дивись сам, але воно не набагато дорожче за те що ти дивишься. А оригінал чи ні, це легко перевірити, звертай на увагу що б на каністрі був захистний код, як ось у мене. Ну і брати треба в офіційних точках продажу Шелл.
 

shell.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Підкажіть будь ласка такий момент,  а в Шелл має бути захист з фольги під кришкою чи ні? Купив собі  Shell Helix Ultra 5W-30 по акції 5л за ціною 4л. Відкрив кришку, а там немає захисту...

Изменено пользователем Yanonis

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
28.06.2023 в 11:50, Yanonis сказал:

Підкажіть будь ласка такий момент,  а в Шелл має бути захист з фольги під кришкою чи ні? Купив собі  Shell Helix Ultra 5W-30 по акції 5л за ціною 4л. Відкрив кришку, а там немає захисту...

Це нормально, в оригінальній оливі Шелл фольги й нема під кришкою, головно що б були захистні маркування на каністрі включаючи унікальний код для перевірки на оригінальність. Я купував HX8 ECT 5W-30 в 4л каністрі. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Професійна стоматологія у Києві: https://coral-dent.kiev.ua/ надає гарантії на свої послуги
18.06.2023 в 18:49, Romanich сказал:

За це не знаю, а ось Шелл HX7 5w30, пару років його беру задоволений, гарне мастило і ціна демократична,  так що дивись сам, але воно не набагато дорожче за те що ти дивишься. А оригінал чи ні, це легко перевірити, звертай на увагу що б на каністрі був захистний код, як ось у мене. Ну і брати треба в офіційних точках продажу Шелл.
 

shell.jpg

Я таки собі взяв Shell Helix HX7 5W-30, замість 10w40, глянув тести і ризницю і вирішив докинути 300 грн, але взяти мастило з кращим складом наче. Під кришкою теж в мене захисту не було. Замовляв через цього постачальника.  сертифікат є, перевірку на ШеллЧек олива пройшла, так що сподіваюсь що оригінал. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А де ви масло купуєте, я просто чуть в автомагазині у себе підробку не купив добре що в інтернет поліз, глянути на всяк випадок. Потім вже замовив напряму через original helix store, що бути впевненим на 99.9% що то оригінал. Ось доречі як перевірити на оригінальність. 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
21.08.2023 в 12:59, Dainego сказал:

А де ви масло купуєте, я просто чуть в автомагазині у себе підробку не купив добре що в інтернет поліз, глянути на всяк випадок. Потім вже замовив напряму через original helix store, що бути впевненим на 99.9% що то оригінал. Ось доречі як перевірити на оригінальність. 

 

Да, код в мене теж був, перевірку пройшов, буду знати що фольги там не має бути. Було б круто як би Шелл зняли ще ролик з відмінностями окрім кода між оригінальною оливої і підробкою. Наступний раз замовлю в Original helix store. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо ви користуєтеся ОЛХ тоді вам буде корисний цей телеграм бот https://t.me/olxnotifybot?start=ref756065211 він буде показувати вам оголошення які щойно з'явилися на ОЛХ.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Обмен USDT BEP20 на Приват24 прошел без проблем. Весь процесс был простым и понятным, без лишних сложностей. Комиссия за обмен была разумной, а курс - конкурентным. Я доволен результатом и рекомендую эту услугу всем, кто хочет быстро и безопасно обменять свои USDT на гривну.

Обмен USDT BEP20 на Приват24 https://ecash.expert/exchange/usdtbep20-p24uah данный обмен был первым который я сделал через этот сервис. Огромное спасибо за скорость и безопасность. Буду пользоваться постоянно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
02.09.2023 в 15:26, Yanonis сказал:

Да, код в мене теж був, перевірку пройшов, буду знати що фольги там не має бути. Було б круто як би Шелл зняли ще ролик з відмінностями окрім кода між оригінальною оливої і підробкою. Наступний раз замовлю в Original helix store. 

Ото і все, нашо видумувати велосипед, ціни в офіціальному Original helix store, плюс-мінус такі ж як і у всих магазинах, то який різон ото ризикувати і видумувать велосипед де це не треба. В офіціалів береш і не паришся підробка чи оригінал. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
04.10.2023 в 11:00, Dainego сказал:

Ото і все, нашо видумувати велосипед, ціни в офіціальному Original helix store, плюс-мінус такі ж як і у всих магазинах, то який різон ото ризикувати і видумувать велосипед де це не треба. В офіціалів береш і не паришся підробка чи оригінал. 

О дякую, буду знати, а то я просто в мережі замовляв на авось, тепер буду знати що є оригінальний магазин Шелл, я ж вірно зрозумів? Наступний раз HX7 5w30 замовлю там.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
22.10.2023 в 23:00, Romanich сказал:

О дякую, буду знати, а то я просто в мережі замовляв на авось, тепер буду знати що є оригінальний магазин Шелл, я ж вірно зрозумів? Наступний раз HX7 5w30 замовлю там.

Так, я вийшов на цей магазин через офіційного дистриб'ютора Шелл на сайті. там 100% оригінальний Шелл. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я просто де раніше замовляв через автозапчастини сайт там і Шелл замовив, коли отримував прям на пошті здер захист і перевірив онлайн код через телефон заняло це діло буквально 2 хв і все, оплатив та забрав. В цьому плані Шелл зручно зробив з перевіркою.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
31.12.2023 в 02:06, goofun сказал:

лучшее масло за полцены

Павел

+380667241155

Ага знаємо))) Дешевий сир буває тільки в мишоловці, тому ні дякую))) Тим паче я бачив відео до чого призводить мастило за "пів ціни" краще я візьму оригінальний шелл тут - 

Цитата

Original helix store

Ніж потім буду по автосервісам їздити, то вийди значно дорожче як матеріально, так і морально та й по часу теж))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
04.02.2024 в 14:13, Dainego сказал:

Ага знаємо))) Дешевий сир буває тільки в мишоловці, тому ні дякую))) Тим паче я бачив відео до чого призводить мастило за "пів ціни" краще я візьму оригінальний шелл тут - 

Ніж потім буду по автосервісам їздити, то вийди значно дорожче як матеріально, так і морально та й по часу теж))

Згоден на всі 100% нажаль підробок в нас дуже багато на ринку, тому з цим треба бути уважним. Звісно наприклад підробний Шелл HX6 10W-40 вирогідність менше зустріти ніж ту ж Шелл Ультра 5в40, яка більш дорожча.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
20.02.2024 в 01:08, Romanich сказал:

Згоден на всі 100% нажаль підробок в нас дуже багато на ринку, тому з цим треба бути уважним. Звісно наприклад підробний Шелл HX6 10W-40 вирогідність менше зустріти ніж ту ж Шелл Ультра 5в40, яка більш дорожча.

От доречі цікаве відео по моторній оливі Шелл Ультра в чому її фішка  на каналі що раніше скидував Dainego.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну виглядає непогано, буду слідкувати за акціями, додав в "улюблене" там буде сповіщення приходить якщо ціна зміниться. Може якщо воно буде по акції за вигідною ціної то спробую Шелл Ультра. Треба тільки глянути яке саме, бо я дивлюсь там багато різних варіацій ультри є в продажі, яка саме під мій авто підійде. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я зробив висновок з тестів в мережі Шелл недооцінена моторна олива. При більш доступній ціні  шелл  показує кращі  показники, як не дивно. Думаю що це пов'язано з тим що Шелл сам виробляє базову оливу. Наступний раз хочу взяти собі Ultra ECT C2/C3 0W-30 спробувати.. В тестах вона гарно себе показала, та й люди наче хвалять.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт! Shell Helix HX6 10W-40 — доволі популярне масло, і воно добре підходить для автомобілів типу Hyundai Accent 2007 року, якщо дотримуватися вимог виробника. Ось кілька моментів, на які варто звернути увагу:

Плюси Shell Helix HX6 10W-40:

Напівсинтетика: Оптимальне співвідношення ціна-якість, особливо для двигунів із пробігом.

Чистота двигуна: Ця олива має хороші миючі властивості, що корисно для авто з середнім або великим пробігом.

Ціна: У межах 800-900 грн це хороший варіант, особливо якщо купувати в перевірених магазинах.

Де купувати:

Шукайте у великих мережах (Rozetka, АТЛ, Exist, AutoDoc) або в офіційних представників Shell. Так ви будете впевнені в якості й уникнете підробок.

Не купуйте розливне масло на СТО або сумнівних майданчиках. У цьому випадку ваш підхід абсолютно правильний.

Альтернативи:

Якщо хочете порівняти, можете розглянути такі варіанти:

Total Quartz 7000 10W-40 — також відмінна напівсинтетика в цьому ціновому сегменті.

Mobil Super 2000 10W-40 — трохи дорожчий, але добре себе зарекомендував.

Liqui Moly MoS2 10W-40 — має додаткові присадки для зменшення тертя, але дорожчий.

Рекомендації для Accent 2007:

Клас в'язкості: 10W-40 підходить для наших кліматичних умов, але перевірте допуски API та ACEA у мануалі до авто (має бути API SL або вище). Shell Helix HX6 їх зазвичай відповідає.

Якщо пробіг у вашого авто значний (150 тис. км і більше), можливо, варто подумати про оливи, розроблені спеціально для таких двигунів.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11.12.2024 в 14:00, ravtokiev сказал:

Шукайте у великих мережах (Rozetka, АТЛ, Exist, AutoDoc) або в офіційних представників Shell. Так ви будете впевнені в якості й уникнете підробок.

На що придумувати велосипед, якщо є офіційний магазин шелл? Shell.ig.ua там де на 99.9% буде оригінальна олива та й все.. Ну або так хоча б шукати у кого є ліцензія на продаж від Шелл. 🙌

Изменено пользователем Madmax

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
27.01.2025 в 10:45, Madmax сказал:

На що придумувати велосипед, якщо є офіційний магазин шелл? Shell.ig.ua там де на 99.9% буде оригінальна олива та й все.. Ну або так хоча б шукати у кого є ліцензія на продаж від Шелл. 🙌

Опа, дякую за наводку, як раз треба буду в наступному місяці їхати на заміну оливи, бо вже 8000км накатав, треба буде міняти.  

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
27.01.2025 в 10:45, Madmax сказал:

На що придумувати велосипед, якщо є офіційний магазин шелл? Shell.ig.ua там де на 99.9% буде оригінальна олива та й все.. Ну або так хоча б шукати у кого є ліцензія на продаж від Шелл. 🙌

Круто що є офіційний магазин, бо я там по знижкам на чорну п'ятницю -25% відразу 2 каністри оливи Шелл купив, одну на заміну зараз, іншу на наступну:)

Изменено пользователем Dainego

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Shell Helix HX6 10W-40  це нормальне масло для авто типу Accent 2007, особливо якщо двигун вже не новий

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...