Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Рекомендованные сообщения

Итак начну с начала ,мне 32,мужу 31,первый брак...повстречались 8 месяцев ,обоюдное решение ребёночек любим ,оставляем .Сейчас сыну 1 год,люблю больше всего на свете.С мужем ад...До рождения должность руководителя ,зарплата приличная,всегда обеспечивала себя сама.Сейчас декрет ,у мужа каждый день приходится просить деньги на все ,продукты ,кофе ( выйти на прогулку) ..вечно ворчит,у нас ссоры,пыталась общаться ,говорила оставь мне раз в неделю ,месяц на расходы ,и я не буду постоянно просить, и да мне это дело не приятно.Наотрез сказал нет! У меня были сбережения ,покупаю малому все что нужно ,не экономлю на сыне но и не транжира ,игрушки ,одежда ,чтото иногда заметьте дает он ,никогда не спрашивает откуда я беру деньги,а зачем? Помогают бабушки и дедушки ,как муж не дает деньги на рассходы ,все нужно выпрашивать.Друзья его...всегда он с ними и везде ,до появления ребенка я всегда были в месте ,я стала мамой ,но у него все осталось так же ,с ребенком играет 5 минут,супер папа.уходит утром в 8 приходит в 9 как минимум ,у него ж еще тренировки в зале 3 раза ,он себя любит и не ограничивает ни в чем. ПОСТОЯННЫЕ ПРИТЕНЗИИ ко мне ,все не так ,это не так ,цыпляется ,хамит ,унижает, считает что я бешусь от жира ,ну я же живу в его квартире ,да я не плачу за коммуналку . Огогоо) честно ребенку ни купил ни одной игрушки ,считает что это ему сейчас не нужно. СЕЙЧАС ОТНОШЕНИЯ ТАКИЕ: СПЛОШНЫЕ ОСКОРБЛЕНИЯ! СРАЗУ ПЛАКАЛА ,бегала за ним ,говори не за что прости ,как липучка ,поняла что сел на голову ...устала ,каждый день негатив . НЕ ДАВНО ОСКОРБЛЯЛ МЕНЯ ,И ЗНАЕТЕ ,упал с электро самоката ,перелом носа ,челюсти ...я все время с ним ,ребенок у бабушки ,первые 3 дня вел себя нормально ,сейчас опять хамит ,дерзит...я устала быть несчастной ,надоело,постоянно угрожает разводом, сечас март ,в апреле я выхожу на работу ,либо все поменяется ,во что уже не верю ,либо сейчас уже надо бежать .Были пощечины ,унижения оскорбления ...я тоже не молчала .Человек может жить в одной квартире и не общаться месяцами ...устала,устала ,мне кажется я его больше не люблю...сейчас с ним ,человек ,с шиной во рту ,синяками ,и то дерзит и хамит. Что делать? Разговоров было очень много...очень, всегда говорит что виновата я во всем,что все проблемы от меня 😭.думаю подать на развод ,снять квартиру ,будет не легко ,хорошая кв мин тыщ 5 + комуналка + малыш...все в притык ...ну а что же делать

Поделиться сообщением

читаю тему и думаю, что карантин поспешили ввести.

Поделиться сообщением

Судя по его отношению он зажрался.
Разводитесь, даже если после того как подаете на развод он будет извинятся помните, люди не меняются.
Найдете себе нормального мужика который будет вас любить.
А закомплексованное *счастье* оставите кому-то другому

Поделиться сообщением

Розлучення, Анжеліка, тільки розлучення. І більше ніколи і ні при яких обставинах не втрачайте свого дорогоцінного часу і нервів на таких "мущінок". Впевнена, ще на етапі періоду побачень вже були тривожні погані дзвіночки, чи навіть дзвони, на які Ви просто закривали очі, дозволяючи собі купитися на красиві слова про кохання, повідомлення по Вайберу і смс з сердечками, кафе і квіти, тощо. Пригадайте добре, Анжеліка. Так, романтика необхідна, але вона не повинна застилати Вам очі, адже на майбутнього чоловіка треба дивитися не в оба ока, а в четверо очей. Тепер гірко розплачуєтесь за свою неуважність і наївність. І це ж якою ницістю, якою підлотою треба бути, щоб, користуючись повністю залежним і безпорадним станом дружини в декреті з маленькою дитиною на руках, примушувати її кожного дня принижуватись перед собою випрохуванням грошей, самостверджуючись за рахунок принижень, образ, побоїв безпорадної жінки. 

Поделиться сообщением

Не нужно разводиться. Лучше не будет, если не исправите ошибку. Причина такого поведения мужа в тяжести, которую Вы генерируете. Он не понимая, пытается ее сбросить. Вы должны поговорить о чувственной стороне. Вот когда он кричит, вместо того, чтобы ответочкой загнать немного, скажите, что понимаете, что ему тяжело и что вам тяжело, но Бог терпел и нам велел. Полегчает. А насчёт еды, ничего не делайте, слушайте мужа. Вот придет с работы  а ничего нет покушать. А Вы ему, милый, так денег нет у меня, а ты не велел тратить. Так пару раз, и сам продукты носить будет) ну, и молитесь.

Поделиться сообщением

@advokat(ot)boga , тоді йому треба було не одружуватись і взагалі не морочити жінці голову, щоб ніхто йому "тяжкості не генерував". Стосунки і тим більше шлюб це не тільки смс-кі з сердечками і квіточками, але і фінансова відповідальність за жінку, а потім і за дитину. 

Поделиться сообщением

56 минут назад, advokat(ot)boga сказал:

А насчёт еды, ничего не делайте, слушайте мужа. Вот придет с работы  а ничего нет покушать. А Вы ему, милый, так денег нет у меня, а ты не велел тратить. Так пару раз, и сам продукты носить будет) ну, и молитесь.

Такий, як муж Анжеліки, розвернеться і спокійно піде жерти в кафе чи в ресторан, просто із принципа. А їй самій з дитиною що робити, сидіти голодними в очікуванні, коли муженьок змилується чи до нього дійде нарешті, що його дружина з його дитиною теж живі і їм також потрібна їжа, одяг, взуття, тощо.

Поделиться сообщением

ой как тут живенько)))) тетки такие тетки:]

27.03.2020 в 11:38, Julia.v сказал:

Разводитесь

5 часов назад, _Катерина_ сказал:

Розлучення, Анжеліка, тільки розлучення

и только адвокат против течения:]

3 часа назад, advokat(ot)boga сказал:

Не нужно разводиться.

Поделиться сообщением

2 часа назад, _Катерина_ сказал:

Такий, як муж Анжеліки, розвернеться і спокійно піде жерти в кафе чи в ресторан, просто із принципа. А їй самій з дитиною що робити, сидіти голодними в очікуванні, коли муженьок змилується чи до нього дійде нарешті, що його дружина з його дитиною теж живі і їм також потрібна їжа, одяг, взуття, тощо.

Всерівно є думки про розлучення,  то легше буде прийти до змін за Вашим сценарієм. Але послушність через стриманість породять новий якісний виток взаємовідносин.

21 минуту назад, Riddle сказал:

и только адвокат против течения:]

Просто відносини потребують смирення і терпіння. Необхідно слідкувати і спостерігати за появою і дією внутрі різних думок і почуттів,  тоді відкриється справжня природа сімейного духу. А це неймовірно прекрасна річ, набагато краща за те, що навіть на початку було)

Поделиться сообщением

37 минут назад, advokat(ot)boga сказал:

послушність через стриманість породять новий якісний виток взаємовідносин.

38 минут назад, advokat(ot)boga сказал:

відносини потребують смирення і терпіння

что за херня?!

відносини потребують взаємоповаги та взаєморозуміння. 

Поделиться сообщением

44 минуты назад, advokat(ot)boga сказал:

Просто відносини потребують смирення і терпіння. Необхідно слідкувати і спостерігати за появою і дією внутрі різних думок і почуттів,  тоді відкриється справжня природа сімейного духу. А це неймовірно прекрасна річ, набагато краща за те, що навіть на початку було)

Я погоджусь з Вами про смирення і терпіння, але вони також мають свою міру. Якщо автору доводиться кожного дня чуть не на колінах випрохувати у свого чоловіка гроші на елементарні потреби для себе і дитини, то тут ніякого смирення і терпіння не досить. І це вже не сім'я, і це не нормальні сімейні стосунки, це патологія. Як з таким чоловіком потім лягати в одне ліжко, як можна його поважати, як народжувати від нього дітей далі? Муж автора звик жити лише для себе, таким, як він категорично не можна заводити сім'ю, такому краще було залишатись холостяком. Від такого чоловіка, як у Анжеліки я збігла б при першій же фінансовій можливості, хоч і в гуртожиток, правда з окремою кімнатою. Навіть в гуртожитку автору було б в моральному і душевному плані краще і безпечніше, ніж з таким чоловіком. До речі, якщо Ви адвокат за професією, то Ви, як особа з юридичною освітою, могли б допомогти автору з інформацією про права дружини в декреті, наприклад, про аліменти на дружину і дитину. 

Поделиться сообщением

1 час назад, Riddle сказал:

что за херня?!

відносини потребують взаємоповаги та взаєморозуміння. 

Поняття взаємоповаги і взаєморозуміння характеризуються індивідуальним сприйняттям людиною світу в певний момент) і поки у двох різних людей, з різними поглядами на життя утвориться єдине визначення таких понять, про які Ви говорите, доти лише смиренням і терпінням можна утриматись разом в часи непорозумінь )

47 минут назад, _Катерина_ сказал:

Я погоджусь з Вами про смирення і терпіння, але вони також мають свою міру. Якщо автору доводиться кожного дня чуть не на колінах випрохувати у свого чоловіка гроші на елементарні потреби для себе і дитини, то тут ніякого смирення і терпіння не досить. І це вже не сім'я, і це не нормальні сімейні стосунки, це патологія. Як з таким чоловіком потім лягати в одне ліжко, як можна його поважати, як народжувати від нього дітей далі? Муж автора звик жити лише для себе, таким, як він категорично не можна заводити сім'ю, такому краще було залишатись холостяком. Від такого чоловіка, як у Анжеліки я збігла б при першій же фінансовій можливості, хоч і в гуртожиток, правда з окремою кімнатою. Навіть в гуртожитку автору було б в моральному і душевному плані краще і безпечніше, ніж з таким чоловіком. До речі, якщо Ви адвокат за професією, то Ви, як особа з юридичною освітою, могли б допомогти автору з інформацією про права дружини в декреті, наприклад, про аліменти на дружину і дитину. 

Ви дуже категорична в оцінці ситуації. Все має свій початок, а потім трансформацію. І перше, і друге обумовлено якимись подіями, що є основою того, що відбувається. Без аналізу цих речей алгоритму розвитку не змінити. 

Пс.  Шлюбно-сімейні відносини не складають предмет моєї спеціалізації)

Поделиться сообщением

15 минут назад, advokat(ot)boga сказал:

Шлюбно-сімейні відносини не складають предмет моєї спеціалізації)

а что является предметом вашей специализации?

Изменено пользователем Riddle

Поделиться сообщением

16 минут назад, advokat(ot)boga сказал:

Поняття взаємоповаги і взаєморозуміння характеризуються індивідуальним сприйняттям людиною світу в певний момент) 

неа. 

16 минут назад, advokat(ot)boga сказал:

і поки у двох різних людей, з різними поглядами на життя утвориться єдине визначення таких понять, про які Ви говорите, доти лише смиренням і терпінням можна утриматись разом в часи непорозумінь )

неа.

есть черное\белое, уважение\неуважение, понимание\непонимание. а все остальное треп ни о чем. и смирение\терпение одной из сторон (а вы тут советы именно одной из сторон раздаете) ну никаким образом не удержит от "непорозумінь"))) 

так что: взаємоповага і взаєморозуміння\

остальное херня!))))

Поделиться сообщением

16 минут назад, Riddle сказал:

а что является предметом вашей специализации?

Міжнародно-правова відповідальність за правомірну діяльність)

11 минут назад, Riddle сказал:

неа. 

неа.

есть черное\белое, уважение\неуважение, понимание\непонимание. а все остальное треп ни о чем. и смирение\терпение одной из сторон (а вы тут советы именно одной из сторон раздаете) ну никаким образом не удержит от "непорозумінь"))) 

так что: взаємоповага і взаєморозуміння\

остальное херня!))))

Чорне і біле, кажете)) дозвольте провокативне питання. Дружина, дитина, теща і чоловік. Дружина хоче на день народження з чоловіком до подруги сходити. Дитина хоче з татом на шашлики і рибалку і щоб мама була. А теща каже: города копати треба. Усі хочуть в один день, коли у чоловіка вихідний і чоловік, взагалі, хотів приготувати тушену качку в цей день. От що йому-бідному робити? Як порозумітися з усіма, висловити однаковий рівень поваги до усіх) та ще й качку скуштувати з пивом))) що б він не обрав, 100 хтось ображатиметься.

Поделиться сообщением

57 минут назад, advokat(ot)boga сказал:

Ви дуже категорична в оцінці ситуації. Все має свій початок, а потім трансформацію. І перше, і друге обумовлено якимись подіями, що є основою того, що відбувається. Без аналізу цих речей алгоритму розвитку не змінити. 

Пс.  Шлюбно-сімейні відносини не складають предмет моєї спеціалізації)

Як все у Вас складно. А насправді по ситуації автора питання повстає дуже просте: вже навіть не "чи можливо", а чи безпечно автору жити з таким чоловіком? Та ще й з дитиною. Я вважаю, що вже навіть небезпечно для здоров'я і її, і дитини далі жити з таким гнилим типом. Всілякі приниження, ругань, рукоприкладство. Уявляєте собі що буде з психікої дитини, якщо вона буде рости в такій обстановці? А сім'ї там вже давно немає, можливо навіть і не було ніколи. І чоловіку Анжеліки краще залишатись холостяком. І самій Анжелікі буде легше ростити дитину і безпечніше розлучитися з ним. Наврядше він зміниться, зазвичай такі садисти не змінюються. 

Изменено пользователем _Катерина_

Поделиться сообщением

17 минут назад, _Катерина_ сказал:

Як все у Вас складно. А насправді по ситуації автора питання повстає дуже просте: вже навіть не "чи можливо", а чи безпечно автору жити з таким чоловіком? Та ще й з дитиною. Я вважаю, що вже навіть небезпечно для здоров'я і її, і дитини далі жити з таким гнилим типом. Всілякі приниження, ругань, рукоприкладство. Уявляєте собі що буде з психікої дитини, якщо вона буде рости в такій обстановці? А сім'ї там вже давно немає, можливо навіть і не було ніколи. І чоловіку Анжеліки краще залишатись холостяком. І самій Анжелікі буде легше ростити дитину і безпечніше розлучитися з ним. Наврядше він зміниться, зазвичай такі садисти не змінюються. 

Ви так описали все, майже рядками зі страшного роману

Поделиться сообщением

1 час назад, advokat(ot)boga сказал:

Поняття взаємоповаги і взаєморозуміння характеризуються індивідуальним сприйняттям людиною світу в певний момент) і поки у двох різних людей, з різними поглядами на життя утвориться єдине визначення таких понять, про які Ви говорите, доти лише смиренням і терпінням можна утриматись разом в часи непорозумінь )

Люди з різними поглядами на життя наврядше створять сім'ю. Можливо не в усьому, але в основних питаннях життя і моралі повинні бути однакові чи збіжні погляди. Але правильно зауважила Riddle, що Ви пропагуєте смирення і терпіння лише для однієї сторони, в той час, коли такі зусилля в сім' ї повинні докладати обидві сторони. Чоловік Анжеліки живе лише для власних задоволень і не збирається докладати ніяких зусиль. 

Поделиться сообщением

2 минуты назад, advokat(ot)boga сказал:

Ви так описали все, майже рядками зі страшного роману

Але це справді страшно для будь-якої жінки опинитися в ситуації автора. Чисто по-жіночому я її добре розумію. А Ви... певно чоловік?😏

Поделиться сообщением

10 минут назад, _Катерина_ сказал:

Люди з різними поглядами на життя наврядше створять сім'ю. Можливо не в усьому, але в основних питаннях життя і моралі повинні бути однакові чи збіжні погляди. Але правильно зауважила Riddle, що Ви пропагуєте смирення і терпіння лише для однієї сторони, в той час, коли такі зусилля в сім' ї повинні докладати обидві сторони. Чоловік Анжеліки живе лише для власних задоволень і не збирається докладати ніяких зусиль. 

Тиха вода греблю рве. Так і терпіння долає і змінює все

8 минут назад, _Катерина_ сказал:

Але це справді страшно для будь-якої жінки опинитися в ситуації автора. Чисто по-жіночому я її добре розумію. А Ви... певно чоловік?😏

У чоловіків теж страшилки є) так, чоловік)

Поделиться сообщением

Так я і думала. Ну не може бути такого, щоб жінка юрист не дала пораду в юридичній площині іншій жінці по питанню декрета чи розлучення. 

Поделиться сообщением

24 минуты назад, advokat(ot)boga сказал:

Тиха вода греблю рве. Так і терпіння долає і змінює все

Якщо тільки Анжеліка виживе поряд з акулою, яка кожного дня їсть всіх домашніх поїдом, в цій "сімейній гавані". 

Поделиться сообщением

8 минут назад, _Катерина_ сказал:

Якщо тільки Анжеліка виживе поряд з акулою, яка кожного дня їсть всіх домашніх поїдом, в цій "сімейній гавані". 

Думаю, що виживе))) акула ж людина 

Поделиться сообщением

Чорне і біле, кажете)) дозвольте провокативне питання. Дружина, дитина, теща і чоловік. Дружина хоче на день народження з чоловіком до подруги сходити. Дитина хоче з татом на шашлики і рибалку і щоб мама була. А теща каже: города копати треба. Усі хочуть в один день, коли у чоловіка вихідний і чоловік, взагалі, хотів приготувати тушену качку в цей день. От що йому-бідному робити? Як порозумітися з усіма, висловити однаковий рівень поваги до усіх) та ще й качку скуштувати з пивом))) що б він не обрав, 100 хтось ображатиметься.

ага. черное и белое. все.

компромисс. в сутках 24 часа - до хрена чего успеть можно: и к подруге с рыбалкой и шашлыками\и тещу прикопать\и над уткой поиздеваться:]

Міжнародно-правова відповідальність за правомірну діяльність)

чего только не прибьет к нашему берегу)))

Поделиться сообщением

Присоединиться к беседе

Вы можете опубликовать сообщение сейчас и зарегистрироваться позднее. Если у вас ест ьаккаунт, войдите в него для написания от своего имени.
Примечание: вашему сообщению потребуется утверждение модератора, прежде чем оно станет доступным.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

• Создать...