Перейти к публикации
kiev.com.ua ★
На kiev.com.ua общаются тысячи жителей и гостей Киева. Регистрация не более 48 секунд. У нас можно общаться на форуме, создавать блоги, галереи, клубы! Поэтому РЕГИСТРИРУЙСЯ СЕЙЧАС!

Petrova

Читатель
 • Публикации

  49
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  2

Последний раз Petrova выиграл 9 октября 2020

Публикации Petrova были самыми популярными!

Репутация

2 Neutral

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Я робила пілінг у Олени Панчук. В клініці "Медеско". Консультація коштувала близько 500 грн, а сам пілінг 2000 грн. Як для Києва, то ціна середня. Після першої ж процедури видно результат. Шкіра світліша, не так помітна пігментація після висипань на підборідді і щоках. Пішла до неї за рекомендаціями подруги. Тому що вона сказала, що тут не роблять нічого зайвого ( що часто буває в інших клініках, аби побільше грошей взяти ) і порадить накращі шляхи вирішення проблеми.
 2. Лікувалася у Марії Яцук в стоматології Supreme( недалеко від Вокзальної) , дуже молодий та професійний лікар недивлячись на свій вік, лікувала канали, та видаляла зуб, все прошло безболісно. Ціни в них досить лояльні порівняно з багатьма клініками які я продивлялася. Головне те з яким матеріалом працюють. Щоб не доводилося кожні два роки переробляти.
 3. Petrova

  Шум в ушах и голове

  У вас тиск не скаче? як давно судини перевіряли? Всі хвороби, що супроводжуються підвищенням тиску, можуть послужити причиною шуму у вухах. Справа в тому, що при підвищеному тиску, людина може почати чути як циркулює по артеріях і судинах кров
 4. Наскільки мені відомо, в Україні психолог і писхотерапевт - це практично одне й те саме (на відміну від заходу). Виписувати антидепресанти ні перший, ні другий (у нас) не може. Це може зробити (у нас) лише психіатр. На заході психотерапевт ближче саме до психіатра, а у нас чомусь ні.
 5. Petrova

  Лазерный пилинг в Киеве

  @Vasilisa99 Що серйозно настільки сильне покрасніння? Бо мені казали, що максимум один день. А далі все сходить.
 6. Petrova

  Коралловый пилинг отзывы

  Цей пілінг це та сама мазь "бодяга", тільки за досить пристойні гроші. Проще купити в аптеці "бодягу" за 3 копійки умовно, розвести з перекисом водню і ось вам той кораловий пілінг в домашніх умовах.
 7. Що можете сказати про лікування акне лазером? Якщо робили, чи був позитивний ефект? Дуже хочу зрозуміти для себе чи варто витрачати на це гроші, або пробувати інші способи.
 8. Я робила по-моєму процедури 3-4. Личко вирівнюється, окрім цього дуже шикарний колір обличчя, але ефект не довгий не більше тижня. Це легкий пілінг, не травматичный, косметолог сама регулює глибину дії. У мене погана шкіра і мені більше допоміг ретиноловый пілінг.
 9. Petrova

  Альгинатная маска отзывы

  Ось тому такі маски і роблять в салоні) Тому що можна лягти, розслабитися і усе зроблять за тебе. Ефект теж залежить і від самої маски, і від рівномірності нанесення. Їх взагалі рекомендують проходити курсами. А не раз зробити і забути. Взагалі останнім часом бум на ці маски. Тому що звичайні тканинні тепер визнали неекологічними і що вони засмічують Землю. Скоро і зовсім перейдуть тільки на баночні і альгінатні
 10. Petrova

  я - пополамщик

  Повірте, скільки зараз розвелось ігроманів, чоловіків з залежностями, так що те що описано тут дуже навіть приємлимо а адекватно для життя
 11. Інститут клінічної медицини на Шулявці, Шевкопяс Олег Була в нього сама і мама - рекомендую. Можете знайти контакти на їх сайті і записатися.
 12. Мені ендокринолог порекомендувала пропити Олідетрим. Приймаємо всією сімєю профілактичне дозування -1 таблетку на добу. Цей вітамін добре зміцнює імунітет і відчувається бадьорість, прилив сил і енергії. Зручний формат дуже - таблетки, для мене це набагато кращий варіант аніж краплі. Таблетки самі по собі маленькі і їх легко проковтнути. Взагалі рекомендують пити вітамін Д з жовтня по квітня кожен рік. Пити для профілактики дефіциту.
 13. Якщо лікарі виключили можливість що це щось серйозне, то скоріше за все потрібно просто приймати знеболюючі і чекати коли організм відновиться і припиниться біль. Багато хто говорить, що covid - це самий звичайни грип. Але я так не думаю. Впевнена що наслідки після covid ще місяцями залишаються і люди страждають від ускладнень
 14. Нещодавно зіткнулася з проблемою, коли необхідна була консультація дерматолога. Знайома порадила Сагалевич Вікторію Олегівну . Веде прийом у GarnoMedica. Дуже хороший спеціаліст. Має величезний досвід і велику кількість задоволених пацієнтів. Все доступною мовою пояснює та розповідає.
 15. Я розумію, що кинути курити складно. Але невже ви не зверталися за допомогою до спеціалістів? Чи до якихось засобів, які б допомогли подолати цю шкідливу звичку. Є ж багато людей, які після великого стажу кидають. А у вас он яка важлива мотивація.
×
×
 • Создать...